online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Anti-piracy...

Her türlü download’un hastasıyım, onlar olmasa sadece vizyona giren filmlerle idare edecektik. Hayatımızda bağımsız film diye bir şey olmayacaktı mesela, tamam bağımsız filmleri, destek olmak için, satın almak lazım biliyorum ama buralara gelene kadar 10 yıl geçiyor. İbrahim Tatlıses’in dediği gibi “Urfada Oxford vardı da biz mi gitmedik?”.

Kim bilir kaç tane dandik albüme eşek yüküyle para verecektik, onun yerine radyoda tanışıp download ediyorum, albüm para vermeye değecek bir şeyse alıp arabada dinliyorum. Sadece Türkçe album download etmiyorum, onları satın alıyorum. Zaten para vermeye değer Türk müzisyen sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Mesela en son Duman’ın albümlerini aldım 1.sini beğendim 2.sini beğenmedim ama adamlara destek vermek gerek diye düşünüyorum. Bu arada çok alakasız ama değinmeden geçemedim, belki duymuşsunuzdur Duman’ın “Rezil” isimli bir şarkısı var ve içinde Kur’an ayetlerinden biri biraz değiştirilerek kullanılmış. İnternette büyük bir boykot furyasıdır gidiyor. İnsanlara gerçekten tez elden akıl fikir ve yapacak bir iş diliyorum.

Bir de Yasemin Mori aldım bir kaç ay önce, şahane bir albüm bence…

Neyse bu kadar lafı niye ettim, şunun için; ne kadar download eder bir insan olsam da yukarıdaki ilanları çok beğendim. Paylaşmadan geçemedim.

Ahkamlar

Switch to our mobile site