online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Aparmak, aşırmak, esinlenmek ve ilhamlanmak...

Buraya yazıp duruyorum; buraya bakın, şuraya bakın, şunu mutlaka görün diye. Niye yapıyorum bunu? Çünkü insanın yaratıcı işler, enteresan zavazingolar görünce hem ufku genişliyor “vay be bak bu böyle de yapılıyormuş” diyor hem de kıçını kaldırıp bir şeyler üretmek için şevki artıyor. Ayrıca günlerden bir gün önüme şu aşağıdaki poster geldi “eh dedim, Godard demiş Jim Jarmusch da onay vermiş. Artık bize bok yemek düşer” ( ne demişler neye onay vermişler görmek için postere tıklayın). İnsan bakıp görüp kendine yontmalı ama mutlaka bir şeyler üretmeli. Işın özeti; gidin bir yerlerden bir şeyler çalın, reklamcılığın özü budur gibi bir ahkam kesme söz konusu değil burada.

Daha önce de söyledim ya ben büyük tembelim. Fotoğraf çekerim mesela ben, ama çekiyor olduğuma bin şahit lazım. Arasıra bir şeye gaza gelir 3-5 tane çeker aylarca onları çekmiş olmanın, “eh çektik işte” diyebilmenin gölgesine sığınırım. Aslında çok da haz duyuyorum hem olayı planlarken, hem çekerken hem de post prodüksyonunda. Ama nedense beni itecek, itekleyecek biri olmadığında tembelliğime yenik düşüyorum. Bu aralar yine bir motivasyon bir ilham arayışındayım. Haydi hayırlısı.

PS: Bu arada olur da merak ettiyseniz, “bu adam ne yapmış bu güne kadar acaba” diye. Bir göz atın;http://eren07.deviantart.com/

Ahkamlar

Switch to our mobile site