online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Sen de mi Serdar?

Bu reklam kampanyasına imza atanları kınıyorum. Adamlar Yapıyor giriş yazımı okumuşsunuz. Fikrimi çalmışsınız, Seda Sayan’lı kampanya yapmışsınız. Görünürde bir iş teklifi, açıktan çek falan yok. İleriki filmlerde avize falan görürsem karışmam haberiniz olsun.

Ünlü kullanımı konusuna hep sinir olmuşumdur. Gerçi doğru, ünlüyü çaktın mı tutuyor meret. İnsanlar konuşuyor, seviyor ve hatırlıyor ama yine de sinir oluyorum. İnsanların, bir marka şarkılarını türkülerini sevdikleri bir “sanatçıya” para verip ona “evet ben Pepsi seviyorum, bütün gün içinde yüzüyorum” dedirtti diye, bir markayı tercih edebiliyor olmalarını içime sindiremiyorum. Ben de insanım di mi? Bu kadar ebleh olabiliyor olmayı yediremiyorum kendime. Tamam, bu yeme atlamam ama benim de yediğim, bana da yedirilen bir şeyler mutlaka vardır.

Gittim şu yukardaki fotoğrafı buldum. Sinirime dokundu tekrar görünce. Seda Sayan yaa bildiğimiz Sabah Sabah Seda Sayan. Biri yazmış Facebook status’une “Pepsi’nin Seda Sayan’lı reklamlarını Coca Cola’nın yaptırdığına inanıyorum” diye. Çok güldüm. Bu komplo teorisine inanmamak elde değil. Bu arada dün Hürriyet.com’da vardı; Nurgül Yeşilçay Seda Sayan’a, 19 yaşındaki oğlu Oğulcan’a (Oğulcan!! Oğulcan ne ya? Bu kötülüğü kendi oğluna nasıl yaparsın, bu da bir soru işareti olarak yer etti kafamda.) doğumgünü hediyesi olarak 400 bin Euro’luk Audi jip aldığı için, “görgüsüz” demiş. Paraların nereden geldiği belli oldu. Koş Serdar abinin elini öp Oğulcan.

Coca Cola’cı olmamız boşuna değil.

Ahkamlar

Switch to our mobile site