online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

BooneOakley


Eveeet şimdi bu postu düzgün görebilmeniz için hala yapadıysanız kendinize bir “YouTube Jacker” yüklemeniz gerekmekte. Onu da buradan yapabilirsiniz. Bu programı bir kere yüklemeniz yeterli. Sonra sanki hiç yasaklanmamış gibi kullanabilirsiniz youtube’u. Yeri gelmişken hala o ya da bu nedenle bir internet sitesini yasaklayan bir ülkede yaşıyor olmaktan duyduğum utancı buradan paylaşmak istiyorum. Eminim siz de bu rezaleti kendinize yediremiyorsunuzdur…

Günün “şahane şeyi” BooneOakley‘nin websitesi. Enfes bir website yapmış adamlar. Bütün büyük ajanslara geçirmiş. Çok eğlenceli olmuş. İşin enteresan tarafı ajansın homepage‘inin YouTube videosuna embeded olması. Homepage gibi websitenin diğer bütün fasiliteleri de video şeklinde youtube içinde. Ayrıca sitenin tasarımını ve fikrini geçtim içeriği ve dili de çok farklı. Gayet yavşak ve gayri ciddi bir dille anlatıyorlar davalarını. Departmanımıza yeni bir eleman katıldı, Alp. O gösterdi dün. Ona da söyledim “abi iyi hoş da Türkiye’de böyle bir websitesi ile iş almana imkan yok. Belki MTV fln iş verir de. Böyle kalantor; THY, ne biliyim bir banka fln çok zor. Anlamazlar bile bence işin espirisini ve söylediklerini.

Bu Youtube’daki homepage’leri

Websitenin “Agency Vision” videosu sanırım ne demek istediğimi gayet iyi anlatacak… Gönül isterdiki bütün videoları buraya koyabileyim ve herkes seyredebilsin. Türkiye’de yaşamak zor.

Gift shop‘ları bile var.

Ahkamlar

Switch to our mobile site