online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Festival gibisin...

Adforum önüme bir film festivali işi çıkarttı. Biz de !f İstanbul‘a çalıştığımızdan biliyorum, festival için iş yapmak zor olduğu kadar eğlenceli bence. Hem garip olacak, hem festivalin ruhunu yansıtacak. Biraz hedef kitle tanımlayacak, onlara konuşacak. Biraz gelmeyenleri, anlamayanları taşlayacak. Gelenleri poh pohlayacak, “siz maldan anlıyorsunuz, sizi gidi keratalar” diyecek.
Ürün marka zart zurt olmadığından, konuştuğu insanların kültür seviyeleri nispeten yüksek olmasından “abi insanlar anlamaz bunu” cümlelerinden arındırılmış brain storming’ler eşliğinde çalışılan müşteri tarzıdır festivaller. Çalışmasından, çok işleri seyretmesi eğlencelidir aslında… Ama bu her iş için geçerli sanırım.

Görelim…

PS: Farkındayım biraz abarttım video sayısını ama çok iyiler, seçemedim. Hiç birine haksızlık etmek istemedim.

http://www.youtube.com/get_playerhttp://www.youtube.com/get_playerhttp://www.youtube.com/get_playerhttp://www.youtube.com/get_playerhttp://www.youtube.com/get_playerhttp://www.youtube.com/get_playerhttp://www.youtube.com/get_playerhttp://www.youtube.com/get_playerhttp://www.youtube.com/get_playerhttp://www.youtube.com/get_playerhttp://www.youtube.com/get_playerhttp://www.youtube.com/get_player

Ahkamlar

Switch to our mobile site