online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

The Favorite Website Awards

Ara sıra bakacak, okuyacak bir site arayışına giriyor ve Adamlar Yapıyor ne kadar çalışsa da sizin bu arayışınıza çare olamıyorsa, sizi The FWA’ya yönlendirmeyi bir borç bilirim. Sizden ricam, burayı da ihmal etmemeniz. Sizi kesmemiş olabilir ama “nereden geldiğinizi unutmayın” derim. Bir de “bunun geldiği yerde daha çok var” der, illa bu verdiğim siteden de sıkılacağınızı ve tilkinin kürkçü dükkanına her defasında geri döndüğünü hatırlatırım.

Şahane websiteler görebileceğiniz, bir yarışma durumu var bu sitede. Günlük “oha heriflere bak ne yapmış deliler” dozajınızı buradan alabilirsiniz. Yarışma dahilinde siteler, Design 40%, Navigation 25%, Graphics 15%, Content 15% ve Personality 5% olmak üzere değerlendirilip beğeninize sunuluyor. Ayrıca şahane wallpaper’lar ve graphic desing örneklerini de görebilirsiniz ziyaretiniz sırasında.

Bir de sitenin kendi reklam politikası şahane. Sitede görüntü kirliliği yapacak hiç bir reklam yok. Sol üst köşede “reklamverenlerimiz”diye bir link var, basınca reklamverenlerin logoları geliyor. İnsanın tuzu kuru olunca böyle oluyor demek. Nasılsa o vermezse bu verir, beğenmeyen kapımı çalmasın havasına, afrasına tafrasına sahip olabilecek kıvama gelince kafana göre takılabiliyorsun bu hayatta. Sitenin tasarımına hastayım.


The FWA’ya gittiğinizde benim gönderdiğimi söylerseniz kolaylık yapıyorlar.

Aşağıdaki logoyu görürseniz, durun websiteyi daha bir dikkatli inceleyin, kesin şahane bir sitedesiniz demektir.

Ahkamlar

Switch to our mobile site