online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

İnternet gerçekte ne işe yarar?

Başka bir blog’da da görmüştüm bunu, kız delirmiş “allah belanızı versin” diye feryat halindeydi.
“Konulu Porno” isimli bir post yazdıktan sonra google search’ten gelen ziyaretçilerde bir artış gördüm, fakat bu ziyaretçilerin reklamla fln ilgisi, onlar varsa yoksa çavuşu tokatlama peşinde. Yukarıdaki liste blog’uma hangi anahtar kelime aramalarından sonra gelindiğini gösteriyor. Sinir oldum, istatistiklerimin içine ettiler. Adamlar Yapıyor da sanırım onların eğlencelerine bir kabus gibi çökmüş olabilir. Post’umu sildim ama Diesel’in filmi silinecek gibi değil o yüzden tekrar koyuyorum buraya. Hala seyretmediyseniz bu vesile ile bir göz atın derim.

Halbuki post’umun ismiyle çok gurur duyuyordum. Postun metnini ve geri kalan ilanları da copy paste ettim.

Adamlar Yapıyor’a ajansımdan çıkmış olan hiç bir işi koymamak gibi bir planım vardı ama bir sefere mahsus bu prensibimi hiçe saymaya karar verdim. “Niye” diye sorarsanız, bu post’ta söylemek istediklerimle tencere ve kapak kadar iyi bir ikili olacaklarını düşünüyorum.

Yukarıdaki “yılma, yıkılma, yapmaya devam et” mealli ilanları Milliyet’in “Genç Aslanlar” kampanyası için hazırlamıştık. İlanların gönderme yaptığı işlerin ikisini ben burada post etmiştim (Waassup, Votka, Hisli Goril, Çikolata). Aslında hepsi Adamlar Yapıyor kavramına çok uygun işler ama şu aşağıda seyredeceğiniz Diesel işi bu konuda söyleyecek bir şey bırakmıyor.
Bu işi Türkiye’de bir müşteriye kabul ettirebilecek bir reklamcının var olmadığına iddiaya girerim.

http://www.youtube.com/get_player

Ahkamlar

Switch to our mobile site