online pharmacy usa

     
  Subscribe to Adamlar Yapıyor by Email  |   Subscribe in a reader

Kadınlar da yapıyor…

http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=2801789&server=vimeo.com&show_title=1&show_byline=1&show_portrait=0&color=&fullscreen=1

Oktan Bir Aşk Hikayesi from Gizem Elçi on Vimeo.

Daha önce bu filmi post etmiştim. Sonra konu hakkında edecek daha güzel ve detaylı laflar bulabilirim diyerekten sildim. Gün bugündür diyerek tekrar post ediyorum. Gizem Elçi isimli hanım kızımızla tanıştıktan sonra filmi daha samimi buldum açıkcası. Ayrıca, gittim film hakkında bir iki yorum okudum. Aralarından birinin ettiği çok basit bir laf hoşuma gitti “film olduğundan farklı bir şey olmaya çalışmıyor”, bu Gizem’in kendi için de geçerli. Enteresan bir şekilde Altın Koza kazanmış olmayı, “dün Mango’dan hediye çeki kazandım” havasında taşıyor bünyesinde. Ben de öyle olabilmek isterdim, ben aynı kalibrede bir ödül kazansam hiç birinizle konuşmam sevgili okurlar haberiniz olsun. Egom 349907q metre çapında olur. Ama neyse filmi çok samimi bulmama rağmen okun tek dermanının ,yine oku saplayan insan olması beni hayal kırıklığına uğrattı. Ben yeni aşklara yelken açsın istedim herif. Ona bunu yapan kıza geri dönmemeliydi. Daha güzelini, daha akılısını, daha gevezesini, daha delisini, daha başarılısını, onunla daha çok tartışacak – zıtlaşacak bir sevgili bulmalıydı. Dedim ya gittim biraz araştırdım fln diye Gizem Hanım “favorite person” konusunda benden biraz farklı düşünüyor. Ben, sadece bir tane değil birden fazla olabileceklerini ve bazen aynı anda bazen birbirlerinden senelerce ayrı zamanlarda karşınıza çıkabilirler diye düşünüyorum. Yanlış anlamadıysam o hiç kimsenin böyle bir titri olamayacağını düşünüyor, biri aksini kanıtlar yakında. Ama yazdıkları ile çektiği film biraz çelişiyor sanırım ya da ben “mesajı” tam kavrayamamış durumdayım.

Uzun lafın kısası, film sahibinin aynası modeli gayet samimi ve içten. Seyrederken gülüyorsunuz herifin haline, aynı duruma duştuğunuz durumları hatırlıyorsunuz. ” Hain Ayşe-Fatma-Selin- Selen sen de beni bundan beter etmiştin” diyerek eski günleri düşünüyor “hey gidi günler hey” diyorsunuz.

Leave a Reply

Switch to our desktop site