online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

o şimdi asker canı neler neler ister...

Gün bu gündür sevgili blog insanları. Yarın sabah Trabzon’a doğru yola çıkacağım. “Jandarma Er Eren A. emirlerinize hazırdır komutanım”. Zaten fark etmişinizdir, bir süredir sesim sedam çıkmıyor. Askerlik halet-i ruhiyesine girme öncesinde büyük saldım. Bunun bir nedeni askerliğin sarması dört bir yanımı. Ama ana nedeni Gizem isimli bir şahıs. Hiç post yazmamış olmamın yanı sıra, bu kişi yüzünden ertafta sürtmek dışında hiç bir şey yapmadım şu son 3 hafta süresince. Dövme projesi falan hepsi hikaye oldu. Heyecanlandığımla kaldım. Şikayet ediyor muyum? Haşa. Adamlar Yapıyor’u ne kadar seviyor da olsam, bir daha olsa yine hiç bir şey yazmam etrafta sürterim onunla. Hatta lazımsa, kesmezse kapatır blog’u giderim, gözünüzün yaşına bakmam. O kadar da gözüm kara.

Bu beni bekleyen, kelimenin en nefis anlamı ile, şahane 5.5 ay süresince ne yazarım, ne kafalarda olurum, neler anlatırım bilemiyorum. Ama umudum ara sıra da olsa bir internet bağlantısı sahibi olup bir şeyler çiziktirebilmek. Tabi beklentiniz yükselmesin. Trabzon hakkında “reklam dünyasının kalbi” diyorlar ama yine de güncel reklam konularına ne kadar hakim olabileceğim konusunda soru işeretlerim var. Lakin tüketici içgörüsü konusunda anlatacak inanılmaz hikayelerim olacağına emin olabilir, hatta bu konuda arkadaşlarınızla yemeğine ya da bilemediniz keşkülüne falan iddaaya girebilirsiniz.

Sevgiler saygılar, esenlikler….

PS: Gitmeden sevgili Serra’dan gelen son çalışmayı sizle paylaşmaktan haz duyuyorum. Trabzon’a gidince Kral TV’den istek klip olarak bunu talep etmeyi ve asker arkadaşlarım (devrelerim, topraklarım, hemşerilerim vs.) ile Televizyon odasında çekirdek çitlerken izlemeyi düşünüyorum… Düşündümde; kolbastı oynayarak da izleyebilir ve daha interaktif, katılımcı yaklaşabilirim duruma.

Uzun lafın kısası Soko’dan askerliğini Trabzon’da jandarma olarak yapan Eren için geliyor; I’ll Kill Her…

http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=5020497&server=vimeo.com&show_title=1&show_byline=1&show_portrait=0&color=&fullscreen=1

I´ll kill her from Joerg Barton on Vimeo.

PS2: Son zamanlarda imla hatalarımı ve düşük cümlelerimi düzelten Gizem bu yazımda da hatalar bulacaktır lakin düzeltmem zaman alacak. Şimdiden özür.

Ahkamlar

Switch to our mobile site