online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Bitti!!

Daha da gitmem Trabzon’a. Askerlik bitti; karakoldakileri öptüm, hakkımı helal ettim ve arkama bakmadan koşarak uzaklaştım. Şimdi sivil hayata adapte olma çalışmaları yürütüyorum. Mesela bira içtim, film ve dizileri dublajsız seyrediyorum, cümlelerimi karşımdaki anlamaz diye sadeleştirmeden kuruyorum, yediklerimden zevk alıyorum. Lakin hala askerlik psikolojisinden kurtulduğumu söyleyemeyeceğim. Hala çarşı iznine çıkmışım da 1 saat sonra Çağlayan-Meydan dolmuşuna binip karakola dönmem lazımmış gibi geliyor. Hoş değil.

Hem benim hem de blog’umun askerlik havasından sıyrılabilmesi için sanırım çalışmaya başlamalıyım. Şöyle son yazdıklarıma baktım da, askerliğin acısını “Adamlar Yapıyorlar”dan çıkartmışım. Günlüğe dönmüş blog. Bir “Sevgili günlük” diye başlık açmadığım kalmış. Okuyucu sayımda da büyük düşüş var hemen toparlanmalıyım. Neyse ajansa gitmeye başlayınca ben de blog da asli görevlerimizi yerine getirmeye başlarız. Bu askerlikle ilgili son post’um, söz.

Çarşı iznindeyken maillerime üstün körü bakıp geçiyordum. Bir yığın enteresan iş, fotoğraf, klip vs. yollamış eş, dost, akraba. Onlardan seçmecelerle askerlik dönemini kapatıp, yeni bir sayfa açıyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun….

Türkiye gibi bir memlekette gelmiş geçmiş en büyük seslerden, en ünlü ve en sevilen yorumculardan ikisinin Zeki Müren ve Bülent Ersoy olması çok acaip bence, homofobik ülkemdeki ironiye gelin. Çok komiğime gidiyor, bir o kadar da hoşuma gidiyor. Fotoğraftaki cafe nerede bilmiyorum ama sahibini kutluyorum. Çok yaratıcı, çok güldüm. Bir de, Bülent Ersoy lafı geçince hep aklıma gelen bir şey var, Mustafa Topaloğlu’nun Bülent Abla yorumu; “Dünya çapında yıldız olacaktı ama önünü kestiler”

CNBC-E’de Pazar akşamları Star Wars Episode’ları yayınlanacakmış. Oley!!!. Seyretmekten bıkmadığım filmler silsilesi. Bir de hazır aklıma gelmişken, buradan filmleri alt yazı ile yayınlayan CNBC-E insanlarına öpücükler.

http://www.izlesene.com/embedplayer.swf?video=1163877

komik – iskoç müziği ile roman dansı | izlesene.com

Şahane, tek kelime ile şahane.

http://www.youtube.com/get_player

http://www.youtube.com/get_player

Bu gavur sütçüler de bir acayip canım. Böyle bir reklam çeksek bizim sütçüler kazan kaldırır, süt taşırır. Haysiyetleri ile oynatmaz, işlerinin onurunu zedeletmezler. “Got Milk” kadar olmasın ama bunu da beğendim.

Burada daha önce PC vs. MAC kampanyasının örneklerini beğeninize sunmuştum. Adfreak üşenmemiş hepsini bir yere toplamış. Gidin bakın, şahaneler. Bu arada Adfreak’ı de bookmark’ınıza ekleyin. Gerçi ben orada gördüklerimden beğendiklerimi buraya koyarım ama belki farklı şeyleri beğeniyoruzdur. işinizi şansa bırakmayın…

http://www.prnewswire.com/mnr/mnr_lib/200910/players/player-single.swf?job=40772

Son olarak Spike Jones’dan bir haber, Sundance‘de premier’ı yapılmış yeni kısa filmi. Fragmanını çok beğendim. Kendisini heyecan içinde beklemekteyim. Absolut Vodka sponsorluğunda çekilmiş. Bu adamların reklam kafasını çok beğeniyorum. Her yaptıkları iş çok başarılı. Hazır ismi geçmişken arkanıza yaslanın ve göz gezdirin….Absolut

Ahkamlar

Switch to our mobile site