online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Pazartesi Pazartesi


Haftasonu denk geldiğim ve kenara attığım güzel işleri çok lakırdı etmeden aradan çıkartıyorum. Hakkında atılıp tutulacak bir çok konu var. Bunlar sadece seyretmelik.


http://www.youtube.com/get_player


http://www.youtube.com/get_player


Bu iki video Groupe Mikros isimli bir siteden alıntı. Lisede ders çalışmadığım için Fransızca bilmiyorum. O yüzden sitede yazılanları ve videoların büyük bölümünün pay off‘larını anlayamıyorum ne yazık ki. Frankafon arkadaşlarımız gitsinler baksınlar. Fransız reklam dünyasından seçkin örnekler, film fragmanları ve çeşitli sanatsal videolarla bezeli bu siteyi arasıra taramakta fayda var derim.


Bu arada konuşmayacağım dedim ama dayanamadım; bu Aids filminin Türkiye’de bir kanalda yayınlanabilme olasılığı nedir? Ben yayınlandıktan takriben 10-15 dakkika sonra, insanların sokağa dökülüp, örf adet, gelenek görenek, Türk aile yapısı diye çığırıp çöp kutularını ateşe vereceğini, RTÜK denilen garip oluşumun ceza yağdıracağını düşünüyorum. Kimse sevişmiyor, prezervatif diye bir şey yokmuş ve etrafta hastalık kol gezmiyormuş ve yayınlanmaması yayınlanmasından vatana millete daha hayırlı olacakmış gibi… hayır, ne olur ne olmaz bir iki insan bir şeyler öğrenir mazallah… Sonra prezervatif kullanır 3 çocuk yapamayız falan…
Bu ödülü garip ve yalnız ülkem için alıyorum ey ahali….


http://www.youtube.com/get_player


Türkiye’de ne zaman geri dönüşümlü çöplerin diğer çöplerden ayırılarak, ayrı ayrı çöp kutularına atılması zorunlu olacak diye beklemeketeyim açıkcası. Gelişmiş ülkelerde artık çöpçüler geri dönüşümlü çöpleri ayırmazsanız çöpünüzü kapınızdan almaz. Biz de böyle bir medeniyete bir gün ulaşabilecek miyiz acaba diye düşünür dururum.
http://www.youtube.com/get_player

Publish Post

Ahkamlar

Switch to our mobile site