online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

İstanbul İstanbul olalı görmedi böyle reklam....

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=Q6zVR0SgSOM]

Biri bizim Turizm Bakanlığına bu videoyu forward etsin, DVD’ye çeksin göndersin, bilemedin güvercin bacağına bağlayıp uçursun. Absolute yine yapmış yapacağını şahane bir iş bulmuş, sponsor olmuş. Kendileri alışıla gelmiş 30saniyelik reklam filmleriyle bu işin olmayacağını en erken çözenlerden (biraz da zorunluluktan sanırım, nitekim içki markası televizyona çıkamıyorlar. Spike Jones’un “I’m Here” kısasından sonra bir de bu iş pırtladı.
Markalar artık “Anlatmak istediklerimi 30 saniyede söylemek için kasacağıma, sonra bunu yayınlamak için milyonlar harcayacağıma. Çekerim bir kısa film, bir belgesel ya da çekmem de; çekene para verir sponsor olurum. Çekmiş kadar olurum.” diyorlar, çok da iyi düşünüyorlar. Sizi bilemem ama açıkcası ben mal satmaya çalışan çeşitli TVC’ler yerine böyle işlerle kandırılmayı bir tüketici olarak tercih ederim.
“Turizm Bakanını niye karıştırdın bu işe, ne alakası var adamın” diye soranlara; içten içe videoyu seyrederken “NY’a nasıl gidilir, acaba bilet fiyatları ne kadardır, işten izin alabilir miyim acaba?” diye düşünmedinizse “öküzsünüz” diyorum…
Ben hiç bu kadar güzel bir şehir reklamı görmedim. Kendimi NY sokaklarına atasım var fena halde. Jay-Z denilen adamdan da hiç hazzettmem aslında ama yanaklarını sıkasım, birlikte rap yapasım var.
Bizimkilere kalsa, ne yazık ki kalıyor, iki cami gösterirler, iki papaz bir hahamla kapalı çarşıda tavla oynar. Reina’da “partileyen” kızlar Taksim’de dolaşan “alternatif” çocuklara fade out olur. Al sana İstanbul reklamı.Ahkamlar

Switch to our mobile site