online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Uçur bizi Philips

 

  

 

Philips Carousel‘i görmeyeniniz kalmamıştır diye düşünüyorum, bu da behind the scenes videosu, bence çok enteresan. Geçen sene Cannes’ın tozunu atan Tribal işi, ilk defa bir dijital ajansa “yılın en iyi ajansı” ödülünü getiren işlerin başında geliyor.

Şimdi ise Philips Parallel Lines ile bizi heycanlandırıyor. RSA Films (Ridley Scott Associates) ile anlaşıp şahane olduğu fragmanlarından belli bir işi önümüze atmak üzereler. Elleri kulaklarında 16 gün sonra dibimiz düşecek. 5 kısa filmden oluşan bu projenın çekimleri Güney Afrika, Rusya, Çin, İngiltere ve Uruguay’da gerçekleştirilmiş. Aynı hikaye beş ayrı yönetmen…
İşin güzel taraflarıdan biri de sosyal medyanın gücünü kabullenip iletişim stratejisinin sadece bu mecraya oturtulmuş olması. O kadar ki Philips bu kadar büyük bir iş için website hatta microsite bile hazırlama gereksinimi duymamış. Gitmiş Facebook’ta sayfa açmış. Yönetmenlerden Jake Scott bu sayfa özelinde blog yazıyor, resimler videolar post ediyor. Sundance ve Berlin festivallerinden ahkam kesmiş mesela.
Önce Facebook/philipscinema‘yı ziyaret edin sonra da Parallel Lines fragmanını seyredin….


Bu arada Facebook’ta fan olmayı unutmayın. Havuç olarak filmlerden bir tanesini herkesten önce seyretme şansını yakalayacaksınız. Ayrıca Philips’e kıyak olsun diye(!) Youtube ilk defa video standartlarını yükseltip gerçek sinema keyfi alalım diye boyutlarını 21:9 yapacakmış bu filmleri için. Şahane.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=_8k6PP4cUuc]

Ahkamlar

Switch to our mobile site