online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Japon işi Çin işi

http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=10551565&server=vimeo.com&show_title=1&show_byline=1&show_portrait=0&color=fd3b35&fullscreen=1

Nike chase from ilovedust on Vimeo.

Japonların bu şehirleri yok eden dev yaratıklara karşı olan sevgisini ve hayranlığını çözemiyorum. Ayrıca Japonların genel halet-i ruhiyesi ve ruh sağlığı konusunda da büyük soru işaretlerim var. Japon oda arkadaşım vardı, sormuştum “siz niye her şeye gülüyorsunuz” diye. Durmadan güldüklerinin farkında değilmiş. Fakat kendi de durumun farkında olduğundan , Japonların Kanada, Amerika, Fransa, İngiltere gibi yerlerde sosyal hayata diğer yabancılar kadar çabuk adapte olamamaları konusunda büyük dalga geçerdi. Hey gidi günler hey.
Nike benim uzun süredir örneklerini gösterdiğim cinsten bir iletişime büyük yatırım yapan markadalardan biri. Televizyonda “ünlüler Nike giyiyor” temalı reklamların yerine/yanısıra internette çeşitli kısa filmler, diziler, animasyonlar yapıyorlar. Açıkcası benim kalbimde çok daha sağlam yer ediyorlar. Bu işi yine Ali gönderdi. Kendisini seviyor, sayıyor ve selamlıyorum. Aşağıdaki videoyu ve WTFJapanseriously websitesini de Japonlara ithaf ediyorum.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=rgsbIfI0uIg]

Ahkamlar

Switch to our mobile site