online pharmacy usa

     
  Subscribe to Adamlar Yapıyor by Email  |   Subscribe in a reader

KIN the Journey

KIN‘den bahseden bir postum olmuştu. Eminim gidip hiç bakmadınız devam filmlerine. Büyük kayıp, bence şahane bir kampanya. Kampanyayı geçtim reklam olması dışında bence çok enteresan bir konuya parmak atmışlar. “Arkadaşlarımızla gerçekten arkadaş mıyız?” sorusuna cevap arayan Rosa’nın eline bir KIN vermişler, “Facebook arkadaşı” olduğu insanların otantikliği konusunda yüzleşsin diye paralar vermişler bir de kameraman takmışlar peşine.
Eski manita, hiç tanımadağı halde durmadan Facebook üzerinden “yazan” adam, wall’una utanç verici şeyler yazan annesi, arkadaşının tanımadığı arkadaşı… hepsi farklı şehirlerde yaşıyor. Rosa’da uçağa atlayıp onlarla yüzleşiyor.
Hepimizin var böyle “arkadaşları” facebook’ta, tanımadığım halde add eden, arkadaşlarımın arkadaşı olduğu için add eden, ne bileyim blog’dan bulup add eden vs. bu insanların motivasiyonunu merak etmiyor musunuz? Ya da gerçekten kapılarını çalsanız ne tepki vereceklerini?
Ayağınıza kadar getirdim filmleri. Salı günleri yenileri geliyor. Facebook fan page‘ine ya da youtube channel’ine abonman (bugün ajans adına halısaha abonmanı oldum, kelime çok hoşuma gitti. Kullanmadan geçemezdim) olmanızı şiddetle öneriyorum.

Leave a Reply

Switch to our desktop site