online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

İstiyorum!


Geçen gün annem anlatıyordu; küçükken ucundan azıcık şımarıkmışım. Her gördüğümü istermişim. “Şeker al, o olmazsa uçurtma al, en azından şu yeni çıkan şampuanlardan al, hiç yoksa krem peynir al…” bu hikaye eve dönene kadar böyle devam edermiş.
Ama bu sefer vallahi billahi şımarıklığımdan değil bu isteğim. Çok güzeller. Özellikle iPhone’uma son zamanlarda duyduğum kin yüzünden daha da güzel gözüktüler gözüme. En sevgili telefonuma 4.0 sürümünü yüklediğimden beri kendisi ile anlaşamıyoruz. Eskiden bir dediğimi ikiletmeyen can yoldaşım; artık kitlenmek, komutlarımı 30sn gibi sürelerde yerine getirmek, kağnı hızında internet bağlantısı kurmak gibi iş yavaşatmalara giderek aramızı soğuttu. Hala seviyorum kendisini ama aramızın nanemolla olduğu su götürmez bir gerçek.
Böyle alet edevatlar gördükçe hep “ulan bizim veletler kimbilir nelerle oynayacak” diye düşünüyorum. 2014 için öngörü buysa 2025 için büyük umutlarım var. 2001: A Space Odyssey gibi olmasın da sonumuz. 2025’te iPhone 11.0.2 sürümüyle boğuşmuyor olalım, daha bir gelişmiş olalım. Ha bir de mümkünse, çok zahmet olmayacaksa youtube açılmış olsun o vakte kadar. Teşekkür ederim.

http://www.youtube.com/get_player

Ahkamlar

Switch to our mobile site