online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Ulan Diesel yine yaptın yapacağını...


Gerçekten bu Diesel’e ve Diesel giyenlere kıl oluyorum. Eskiden severdim, sonra bir haller oldu. Fiyatları 10’a katlandı. Futbolcular, şarkıcı türkücü tayfası, Seda Sayan’nın oğlu öğrendi giymeye başladı. Fena bir şey oldu. Yurdum için müze görevi gören mağazalara sahip bir marka kendisi. Girer bakar bir şey alamadan çıkılır. Parasını geçtim, saçma sapan abuk sabuk şeyler çoğunlukta. İşelemeli, allı pullu jeanler, t-shirt’ler falan. Hiç benlik değil.
Amma velakin yiğidi öldüreceksin hakkını vereceksin. “Be Stupid” kampanyası şahaneydi. Sitesi ise en güzel. Şimdi de aynı kampanya çevresinde spor ayakkabıları için bir site hayata geçirmişler, daha doğrusu bir alt sayfa yapmışlar. Genel konsept “bu ayakkabılar spor yapmak için değil”. Çok çok çok beğendim. Site için çektikleri filmler ise olağan üstü olmuş. 

Ne yazıkki yine sadece Youtube’da var. Bir tanesini aşağıya koyuyorum. Lütfen üşenmeden gidip siteyi ziyaret edin çok başarılı. Böyle başarılı işler boşa gitmesin, herkes görsün istiyorum. Sonra referans olarak yazdığımda boş boş bakmayın etrafınıza, hatırlayın. 

http://www.youtube.com/get_player

Ahkamlar

Switch to our mobile site