online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Ellere şapur şupur bize ya rabbi şükür olur mu Starbucks?

Bize gelince bir iki ay öncesine kadar kahve için cebimizden 10TL çaldıktan sonra bir de internete para vermemizi isteyen Starbucks, Amerika’da kendi Digital Network’ünü yayına aldı/alacak. Bütün Apple ürünlerinde, iPad, Macbook, iPhone ve iPod, sorunsuz çalışan network; The Wall Street Journal, The New York Times ve USA Today gibi hatrı sayılır yayınların hem günlük sayılarına hem de bu network için üretilmiş özel içeriklerine bedava ulaşım sağlıyor. Bunun dışında “Eğlence, İş, Kariyer, Benim Mahallem” gibi bölümleri olan network, ilgi alanlarınızın etrafında şekillenerek kişisel bir yayın organı haline getirilebilen bir alan. Bu alan içinde; iTunes ortaklığı ile hazırlanan sınırsız müzik arşivi, uygulamalar, kitaplar bulunuyor, Ayrıca fitness konusunda yardımcı olması için Rodale ile anlaşılmış,
Men’s Health, Women’s Health, Runner’s World, Bicycling, Prevention, Organic Gardening gibi dergilere de  “sağlık” kategorisi altında bir touch pad uzağınızda. Linkedin ise bu network üzerinden giriş yapan yeni kullanıcılara 30 günlük deneme paketi ile “pro-account”kullanma şansı veriyor. 
“Benim mahallem” kategorisinin işi de, adı üzerinde, sizi hep gittiğiniz, evinize işinize yakın Starbucks çevresinde olup bitenden haberdar etmek.
Daha ayrıntılı bilgi almak için kaynağıma ya da Starbucks sitesinin haberler bölümüne bir göz atın derim.
Türkiye Starbucks’a da “hani bize hani bize” demek isterim!

2 Kasım’da gelen Starbucks yorumu:

 


Ahkamlar

Switch to our mobile site