online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Yasak masak herkes seks peşinde...

60's advertisement

Sektörde son günlerde en çok konuşulan konu yeni yasaklarla belli sektörlerde yarışan markaların nasıl reklam yapacağı. Şu an benim yönettiğim markalardan ikisi bu yasaklarla boğuşmakta. Sunulmuş, fiyatlandırılmış, satılmış 2 projemizi dün çöpe attık. 1 haftadır “peki böyle desek, peki şöyle göstersek, peki şunu çıkartsak, şuradan yaysak” lafları ile proje üretmeye uğraşıyoruz. Markalardan biri bira markası öbürü cinsel güç katan ilaç. Tahmin edersiniz, reklam yapmak ikisi için de inanılmaz zor. Açık kapı yok, her aralık tıkanmış durumda. Elimizde reklam mecrası olarak benim sokağa çıkıp insanlara “x çok iyi ilaç, pipiniz 2 saat über çalışıyor işiniz bittkten sonra da bir şişe y açarsınız ohhhh deymeyin keyfinize” demekten başka bir çare kalmadı. Her şey yasak yer şey ayıp ve tabu. Hapın adını söyleyemiyorsunuz, hapı gösteremiyorsunuz. İşin sonunda hap çük kaldırıyor, göstermeyi bıraktım çağrışım bile yapmadıktan sonra ürünü nasıl anlatacağız bilemedik. Enteresan bir durum tabii, bu yasakları kabul eden hatta olması için diretenlerin bir çoğunun aklı çükünden başka yere çalışmıyor halbuki. Ondandır Milliyet, Hürriyet.com’lar yarı çıplak manken resimlerinden geçilmiyor. Yoksa kimse okumuyor çünkü. Hepimiz istiyoruz bu mereti, herkes peşinde ama nedense hakkında konuşmak, varlığını hissetmek, bir yerlerde yapıldığının çağrışımı bile ayıp, günah.
Neyse stumble’dan bir ara pas geldi yine dünyanın çeşitli yerlerinden komik cinsel içerikli ilanlar. Halimizi görelim dedim, insanlar neler yapıyorlar biz nelerle uğraşıyoruz. 
 

Bir de 70’lerde böyle bir şarkı yapıp albüme koyabiliyormuşuz, acaba şimdi yapabilabiliniyor mu? Sevil abla söylüyor “SEKS SEKS SEKS”
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=TC4wxzTIZpY?fs=1]
 All about sex adMuseum of sex advertisementSport gay bar ad
Becoming a donor adChupa chups adult ad
Ben beğendiklerimden bir kuple koydum, devamı için buraya

Ahkamlar

Switch to our mobile site