online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Ayıptır söylemesi istifa ettim...

https://i0.wp.com/wwwdelivery.superstock.com/WI/223/1538/PreviewComp/SuperStock_1538R-7042.jpg?resize=620%2C481
Ayıptır söylemesi, bundan takriben 2 ay önce transfer olduğum DUDU’dan bir hafta önce istifa ettim ve bugün başlamak sureti ile artık bir MagiClick çalışanıyım. Kısa soluklu bir tecrübe oldu DUDU ama sanırım MagiClick benim için daha iyi bir seçim olacak. Biraz daha çok çalışmak ve hızla bildiğimi sandığım şeyleri ikiye katlamak zorundayım. Dalga geçecek zaman yok. Son bir haftada Adamlar Yapıyor ile hiç ilgilenmememin nedeni de bu transfer durumuydu. Özür diler, anlayış bekleriz.
 https://i2.wp.com/www.dlcoyun.com/wp-content/uploads/2010/11/call-of-duty-black-ops1.jpg?w=620
Bu arada ziyaretçilerimden biri, Eylem Caner, şahane bir iş göndermiş; “ben beğendim, sen de beğenirsen blog’da yayınla” diyerekten (hemen aşağıda). Çok enteresan bir iş. Eylem maili ilk attığında yanımda Ahmet de vardı. Ahmet bu oyunların vahşeti tetiklediğini savunanlardan. İşin komik tarafı bu konuşmayı yaparken Call off Duty: Black Ops‘un yüklenmesini bekliyorduk. Hatta biz kendi aramızda bu oyuna başlama cümlesi olarak “adam öldürelim mi bir el”i kullanıyoruz. Ben tamamen bu oyunların vahşeti körüklediğine fikrine inanmayanlardanım. Bu oyundan etkilenip oraya buraya saldıran ateş eden adamların çok daha derinlerde sorunları olduğunu ve bunun suçunu film, televizyon ya da video oyunlarına atmanın tamamen tutucu kesimin kolaya kaçması olarak görüyorum. Neyse ne sosyolog ne de psikolog’um bu konularda eğitim almış kişilerden “cahil” ya da “salak” etiketi yemeden kendi uzmanlık alanıma geri dönüyorum. 

https://i1.wp.com/www.gazeteoyun.com/wp-content/uploads/2011/01/dead-space-2-kapak.jpg?w=620
Yeni yetme, annelerinden bababalarından doğaları gereği nefret eden, onlardan utanan, aptal, anlayışsız, sıkıcı, hiç bir şeyden anlamayan vs bulan, veletleri tam can evlerinden vuracak bir fikir. Eylem’e buradan tekrar teşekkür eder, “abi gözünüze kestirdiğiniz güzel işleri bana mail atın” ricamı yinelerim. erenalphan@gmail.comAhkamlar

Switch to our mobile site