online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Bu hayatta Coca Cola olmak varmış!

| 24 . 02 . 2011

 

 
Coca Cola’nın yukarıdaki filmine bir bakın. Fransız abilerimiz yapmış, Hayat gerçekten Coca Cola’ya ve reklam ajanslarına güzel bea. Bastır parayı al Daft Punk’ı, çak iki kola şişesinin arkasında. Söylesin çocuklar. Kafa rahat, dert yok. Gençlik paylaşsın dursun internette.  Çok başarılı bir iş olmuş, şapka çıkartmak lazım. “Oha heriflere bak hiç bir laf anlatmayan film yapmışlar” denemez bu iş için. Nitekim iş buraya gelinceye kadar yaptıklarına saymak lazım bu konumlandırması, mesajı, ismi cismi olmayan filmi. Daha önce yaptıkları o kadar başarılıydı ki marka yaratma adına, artık ne yapsa olur durumuna gelebildiler. I love Coca Cola, daha önce söylemiş miydim? 
 
Gerçi not düşmek lazım bu film hakkında emin olamadığım bir konu var, sanırım bu iş daha büyük bir prodüksiyon için teaser kıvamında salınmış durumda internet alemlerine. Bilen varsa beri gelsin…
 

Bir de şu “hayat sana güzel” lafını duyduğumda Hazal geliyor aklıma. Bu lafta  büyük sinir oluyor yakın arkadaşım, Anlamarama Hazal. Hatun kişi ayıptır söylemesi götünü yırtıyor, yaptıklarını yapabilmek için. Doğrudur sabahın köründe kalkıp bir ofise gitmek zorunda değil. Haftaiçi geçe çıkışlarından “sabah iş var” diyerek boynu bükük erken dönmek zorunda da değil. İşinin doğası gereği gezmediği görmediği sergi, konser, mekan kalmadı. Habire yurtdışına da gidiyor (gerçekten hayat ona güzel bea) hem de bunların hepsinin parası başkasından (iş yaptığı markalardan) çıkıyor. Üstüne bir de para veriyorlar kendisine amma velakin it gibi de çalışıyor. Yazdıklarını seversiniz sevmezsiniz, okursunuz okumazsınız ama iş yapmıyor, üretmiyor diyemezsiniz. Ayrıca bu seviyeye gelene kadar da uzun süre debelendi, blog’culuğun kaymağını yeme durumu bir günde olan bir şey değil yani… Kıskanmıyor değilim hani! 

Ahkamlar

Switch to our mobile site