online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

THY virali üzerine...

Her yerde var diye yazmayacaktım (burada blogger haber atlatamadığı için kıskançılığının altını çiziyor). Amma velakin düzenli okuyucum ve meslektaşım Ayşem’in özel isteği üzerine bir şeyler karalayayım dedim. Öyle de havalıyım istek parça kabul ediyorum.
Viral olduğu her yerden fışkıran çalışmamızı AlametiFarika’nın iyi işlerinden bir olarak kayda geçirmeyi bir borç biliyorum. Niye derseniz viral olduğunu anlamayan hatun kişiler varmış etrafta. “Ayyyy çocuk çok tatliieooea” diye gezerlermiş.Ayrıca dün akşamdan beri her yerde görüyor, herkesten duyuyor olmam da işin iyi olduğunun somut bir kanıtıdır. İyi düşünülmüş iyi uygulanmış bir iş bence. Devamı da gelir diye umuyorum.

Benim asıl sorum şu; acaba evlenme teklifini alan hatun kişinin cevabını da yayınlayacaklar mı? Çocuk gerçekten 3. hatun kişilerin bakış açısıyla “Ayyyy çocuk çok tatliieooea” nidalarını hakkeder mi bilmiyorum ama benim bildiğim kız kafası “ulan nasıl yani sen bensiz dünyayı mı gezdin şerefsiz” der hayatı zindan eder o adama. Orada ne cevizler kırdığı hakkında yaşanacak paranoyak gidiş gelişler konusuna ise hiç girmiyorum. Yalan söyleyip 3 ay dünyayı gezen adamla evlenecek kız yok bu dünyada, Norveç’in fyordlarında bile yok.

Yaratıcı ekibin ise fikri nereden aparttıklarını görmek için aşağıdaki ayıp videoya göz atabilirsiniz. 

Sonradan edit: Şöyle bir durum varmış Aslı uyardı Alametifarika’dan açıklama gelmiş bu arada: http://twitter.com/alametifarika11/status/60330340291575810″ Evet biz yaptık viral oldu demekten kaçınıyor olmaları olası… ama mukadderat tabii

Ahkamlar

Switch to our mobile site