online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Cannes'ten sevgilerle

 
Geçen hafta Cannes Lions 2011 ödülleri dağıtıldı. Yine enfes işler var. Her sene olduğu gibi Latin Amerika’dan katılan ajansların ezici bir üstünlüğü varmış gibi gözükmekte. Havasından suyundan herhalde. Hadi futbol konusundaki yetenekleri için “abi adamlar bütün gün sokaklarda futbol oynuyor, işleri güçleri yok. Sahilde kumda oynamaktan acayıp bacak kası yapıyorlar” diyerek işin içinden çıkıyoruz da reklam konusundaki yeteneklerini neye bağlayacağız bilemedim… 
Bu arada Karpat Polat’ın askerleri DDB&Co; kreatifleri her sene olduğu gibi Cannes’da boy gösterdiler. Seviyoruz, seviniyoruz. DDB&Co; dışında TBWA İstanbul, Medina Turgul DDB ve MindShare İstanbul da bizi sevindiren ajanslar oldu. MindShare İstanbul’un durumu daha da güzel, ilk defa bir Türk Ajansı film kategorisinde ödül aldı hem de boru değil Silver Lion.

Ayıptır söylemesi artık dijital reklamcı olduğumdan ayrıntılı olarak sadece  bu senenin Cyber Lions Grand Prix kazanan işlerinin link ve study case’lerini sunuyorum. Diğer işler için genel link’ler veriyorum. 

Grand Prix

OLD SPICE BODY WASH (WIEDEN+KENNEDY Portland, USA) http://nosharpstuff.com/oldspice/cannes/integrated_responses/

PAY WITH A TWEET  (INNOVATIVE THUNDER)  http://www.knarre.com/pwat_awards_cannes/ 

Gold, Silver ve Bronz Lion kazanan işler ise, çok fazla oldukları için, liste halinde.


En iyi film

“Yok, ben Cannes’da yarışan her kategoride kimler neler yapmış görmek istiyorum” diyeniniz varsa ona da aşağıdaki link’i öneriyorum.

Enteresan işler var, iyi eğlenceler

Ahkamlar

Switch to our mobile site