online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Music Matters

| 15 . 09 . 2011

Savundukları şeye inandığımı söyleyemem. Müziğin kurtuluşu plak şirketlerine para vererek olmuyor. Daha önce de ahkam kesmiştim bu konu hakkında. Download müziğin kurtuluşudur kanımca batışı değil. Bedava müzik, şirketleri batırır müzisyeni değil. İyi müzisyen parasını konserden de kazanır.

Müzisyenler para kazanamayınca müzik ölür diyen arkadaşları MTV’de yayınlanan Cribs isimli programı seyretmeye davet ediyorum. The Beatless albümleri hala satın alınıyorsa, Elvis şarkıları hala para kazandırıyorsa kimse konuşmasın. İyi müzik yapan hakkını bir yerden alır. Ayrıca sayın bakın iyi müzik yapıp internetin verdikleri ile para kazanan, ünlenen kaç müzisyen var. Bir düşünün kaçı da yolda. Kim bilir kaç dehanın önü şimdiye kadar plak şirketlerince kesildi, şimdi kaç tanesi internet sayesinde dünyaya sesini duyurabilecek.

Neyse davaya inanmasam da işler çok güzel olmuş o yüzden paylaşıyorum. Aşağıda kampanya ana videosunu ve iki tane seçmece video var. Gerisini merak edenleri şuraya alabilirim. Saygılar.

Ahkamlar

Switch to our mobile site