online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Çok Sev

 

Öncelikle sözlerime Kıvanç Tatlıtuğ’u kıskandığımı söyleyerek başlamak istiyorum. Böylece “sen adamı kıskandığın için bok atıyorsun” yaftasından kurtulmuş olmayı diliyorum. Adam yakışıklı, zengin, ünlü buna söyleyecek hiç bir şeyim yok. Bu konuda anlaştık mı? Tamam o zaman.

 

http://www.youtube.com/watch?v=epSMgZrAU3c

 

Mavi Jeans’in şimdiye kadar yaptığı neredeyse bütün filmleri ve reklam kampanyaları beğendim. Hatta düşünüyorum da şu ana kadar “oha çok kötü olmuş bu” dediğim olmadı. Aksine birden fazla “şahane” olmuş dediğim filmi aklıma geliyor. Ama bu “Çok Sev” gerçekten çok çok fena bir film olmuş. Yapmacıklıktan, özentilikten, zorlama diyaloglardan midem kalktı.  Bu kampanyanın önceki filmlerinde markanın duruşu ne kadar “havalı”ysa bu filmde o kadar Aşk-ı Memnu olmuş. Önceki filmlerden herbirinde jargonumuza giren  birer slogan oldu, yeri geldi “ehheh çok oluyoruz” dedik, yeri geldi önümüzden geçen hatunun kıçına bakıp “eeöff çantaya bak” dedik. Sanırım müşteri bundan şımardı ajansa “hadi yine öyle bir laf bulun, insanlar sokakta birbirlerine söylesinler” dedi.  Çok Sev gerçekten çok fena olmuş, Mavi Amerikalı ise en kötü. Kim sevgilisine Mavi Amerikalı der lütfen ya! Yemiyoruz, ayıp oluyor.  “O bir vahşi ona ürpertici görünmek harika bir duygu” bu repliği bir Alman porno filmini dublajlı seyrederken mi ürettin sevgili metin yazarı sorarım sana?

 

Kıvanç T. jeanlerini hatunla bırakıyormuş, nasıl yani? Eve donla mı dönüyormuş? Peki 49 kiloluk hatun Kıvanç’ın pantalonlarını nasıl giyiyormuş? Ne abi bu? Adamın gömleğini giyen seksi hatun klişesi sigara kokusu sinmiş jean giyen hatun fantazisine mi dönecek?

 

Twitter’dan gördüğüm kadarı (siz de şuradan görebilirsiniz) ile çok sev ne yazık ki kullanılmaya başlanmış, özel olarak belli bir kadın cinsi tarafından “kiveaannç çoeak taliea, çok sev beniaea” nidalarıyla tweetlenmeye başlanmış. Bir kesim de isyan ve ikrah halinde bu işin çürüklüğüe karşı. N’olur ama nolur insanlar etrafta birbirine “çok sev” demesin. Tamam adam çok yakışıklı ama n’olur bunun gerçek hayatta ne kadar embesil bir laf olduğunu görelim. Bir çoğu için adamın ağzından çıkan her kelime seksi olabilir ama gerçekten sokak jargonumuzun bir tane daha böyle salak kalıbı kaldıramayacağını görelim, ve yapmayalım bunu.

 

Bir de böyle inanılmaz bir video var, Bülent Ersoy dibini koklayıp kavun seçen manav edasıyla manken seçiyor. Kıvanç daha o aralar hammış. Ayrıca Atgötten Arzu Kıvanç’a “branç tatlıpitt” diyor çok komiğime gidiyor. Paylaşayım dedim.

 

Ahkamlar

Switch to our mobile site