online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

6 Ahkam Kesilmiş

Pay up bitches!

 

Kendim için bir şey istiyorsam namerdim. Zaten ben bir şey hakkettiğimi de düşünmüyorum. Günün sonunda benim yaptığım sadece el alemin yaptıkları hakkında ahkam kesmek. Ama gerçekten içerik üreten, çalışan adamlar/kadınlar var bu alemde. İşlerinin karşılığında hiç bir şey almayan, bir gazeteci kadar saygın,  yetkin ve çalışkan çok blogger var. Daha alınacak çok yol var tabii ama konu hakkında daha detaylı bilgi için buraya alalım sizi.

Comments

 1. e ben işte, ben onlardan biriyim. yalnız seninki de zor, milletin yaptığı şeylerin de bir süzgeci var anacım

 2. John Doe

  Reklam koydun da tıklamadık mı aşkolsun…

 3. Eren

  @Çiğdem var tabii ama kendinden içerik yaratan blogger’lara kıyasla ben tatlısu blogger ya da kanepe blogger’ı sayılırım. Ama yorum için teşekkür, insanlar yorum yapınca seviniyorum ben.

 4. Eren

  @John Doe öncellikle “John Doe” kavramının hayranıyım Amerikalıların her bir şeye özel kavram ya da isim üretmelerine de hastayım. Reklama gelince Blogger kullanırken Google’dan ads alıp koymuştum, kimsenin tıklamaması bir yana siteyi çok ucuzlatıyor diye çıkarttım. Yoksa Absolute reklam verdi de biz mi almadık? Zengin gösterecek reklamlara açığız.

 5. senin yaptiginin da bir karsiligi var – editorluk. Sonucta ger gordugunu de sitene koymuyorsun, aralarindan eliyorsun(dur herhalde).

 6. @eren sevinmez mi insan, bir yorum gelse ben tuvalete kaçıp elim ağzımda çığlığımı atıp ortama geri dönüyorum. cool kalmaya çalışıyorum ama nafile
  bu arada ancak salata değerinde bir blog sahibisin dedi bana çatanak, kimlanbuhayatiminerkegi’ne ise iphone ‘a kadar yolu var dedi.kıskandım ama beddua etmedim, onu da seviyorum.

Ahkamlar

Switch to our mobile site