online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

5 Ahkam Kesilmiş

Sosyal medya büyükanneden sorulur!

Madrid’den bir sanat yönetmeninin işleri bunlar, çok beğendim. Eğlencelik.

Fotoğrafları gördüğüm blog’da “sizin torunlarınıza internet hakkında verecek nasihatleriniz var mı?” diye sormuşlar. Ben de size soruyorum, var mı toruna miras internet tecrübeleriniz? Ben mesela mIRC jenerasyonundan olduğumdan “internette kız gibi gözükenler aslında erkektir” kuralını unutamam. Siz ne dersiniz?


Comments

 1. azzuri

  hocam pepsinin kutup ayılı reklami hakindaki dusuncelerini bir yazsan.pepsiye yakismayacak duzeyde bir gonderme olmamis mi

  • Eren

   Ayıptır söylemesi ben seslendiren amcadan büyük tiksinmeme, ezelden Coca Cola’cı olmama rağmen beğendim reklamı. Hatta Seda Sayan’dan iyidir bile dedik Gizem’le. Ben bu markalar arası laf sokma, “şşştt en son kim koydu len cücük” muhabbetlerini seviyorum. Yasal olarak Türkiye’de çok izin verilmiyor. Keşke Amerika gibi izin verilse. Gavur ellerde pazar lideri altındakilere laf sokamaz ama diğerleri ona istediğini söyleyebilir diye bir kanun var. O yüzden Pepsi, Coca Cola’ya durmadan laf sokar oralarda.

 2. azzuri

  laf sokmasina bisey demiyorum hatta dedigin gibi keske birbirlerine daha cok laf soksalar.misal aveanin numara tasima reklaminda “diger operator” ve “obur operator” ibarelerini gormek canimi sıkıyor ama hani pepsininki basit ve hafif bi laf sokma sekli olmus.

  • Eren

   Seslendiren Şafak Sezer olduğundan basit ve hafif geliyor, yoksa komik bence. Heriften tıksiniyorum o başka.

 3. semih

  neredeyse kelimesi kelimesine (ok. cücük demedim) Eren’in 4.13 pm deki yorumunu yaptım geçen gün. Umarım yakında daha kalitelilerini de izleriz.

Ahkamlar

Switch to our mobile site