online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Bir Ahkam Kesilmiş

Atma Patos din kardeşiyiz...

Konuyu tekrar özetleyelim; paran yoktu ama “ünlü kullanalım” diye dayattın reklam ajansına. Ya da bu dandik senaryolara Beren Saat götüyle güldü “1 trilyar dolar verirseniz oynarım ancak” dedi. Oynatamadınız. Aldınız 10-15 sene önce büyük şöhret olan ama zamane gençlerinin “hee varmış öyle bir hatun” dediği Pamela’yı getirdiniz buraya, bu arada kadının meme dışında hiç bir artısı olmadığı ve oyunculuk adına 0 çektiğini de göz önüne almadınız, üstüne üslük zamanlamanız da büyük patladı. Sizin Pamela getirdiğiniz gün Doritos Megan Fox’u getirdi. Ama her şeyden fenası şu acılı filminiz oldu, klişe milişeydi ama en azından yalan söylemiyordu diğer filmleriniz. Amerikan pop kültürünün artıklarından eskimiş Pamela’ya dünyanın en büyük abur cubur çeşnisine sahip ülkesinden gelip “Türkler çok şanslı biz hep yuvarlak cips yiyoruz” dedirttiniz ya yuhhh olsun. Utanmadınız mı bunu yazarken, çekerken? Yoksa bu kadar cahil misiniz?

Filmin büyük finalinin Pamela’nın Türkçe “Afiyet olsun” demesi ile gelmesi zaten kampanyanın kalitesini gösteriyor. Bir de Türk erkekleri çok rereröö dedirtseydiniz tam olacaktı. Sizi gibi 2. sayfa güzelleri sizi.

Beren’li filmlere de hasta değildim ama en azından kız güzeldi, günceldi ve palavra sıkmıyorlardı şuursuzca. Ayıp denen bir şey var.  Sadece aşağıdaki iki fotoğrafa bakarak üreme organı ile seçim yapacak bir ergen bile size hangisi ile ilerlemenizin daha yararlı olacağını söyleyebilirdi…

 

 

Comments

  1. Baharat tadında ucuz işler

Ahkamlar

Switch to our mobile site