online pharmacy usa

     
  Subscribe to Adamlar Yapıyor by Email  |   Subscribe in a reader

Burn sizi Facebook sayfasına çağırıyor

Filmi beğenmesine çok beğendim. Eğlenceli bir iş. Fotoşok mu diye düşünmeden edemedim, yani adamlar gerçekten o kadar net ve güzel Facebook thumbs up işaretini snowboard’la yapabilmişler midir bilemedim ama o da çok irdelenecek bir konu değil. İşin sonunda önüme gelen video gayet güzel. İstenilen işi de yapacaktır, şu an 64bin küsur like’ı var (tam olarak 64.724) Burn Türkiye FB sayfasının, bakalım ne kadar etkisi olacak filmin. Asıl sorum şu, Burn C-section’a belli ki ödev olarak “FB sayfamıza like çekin” görevini vermiş. Ama KPI olarak FB like sayısını görme durumu artık çok bayat ve geçersiz değil mi? Müşterilerin artık bu işi bir başarı olarak görmemeleri gerektiğini düşünüyorum. Bu şekilde gelen FB like’tan mutlu olma durumu dijitalden anlamayan ürün müdürlerinin işidir. FB like ancak organik şekilde sayısı arttığında bir övünç kaynağı olmalıdır bence, like dilenerek ya da satın alınarak büyütüldüğünde aynı tadı vermiyor gibi sanki belki…

Ajansına”Sayfamı like et” filmi yaptıracağına daha iyi, yararlı, çekici bir Facebook sayfası yapma uğraşına girmek uzun vadede çok daha yararlı bir strateji olacak Burn. Sonra demedi deme. Aşağıdaki videoyu izle.


Bu işin sonunda Burn’nun FB like’ları artarsa kendisiyle gurur duyması gerekenler sadece işin kreatifleri olmalıdır bence.

 

 

Leave a Reply

Switch to our desktop site