online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

2 Ahkam Kesilmiş

Gillette reklamlarına kılım

Kılım arkadaş bu Gillette reklamlarına, salak mıyım ben? 5 bıçak 10 bıçak 100 bıçaklı oldu artık, hepsi saçma sapan teknoloji ana fikirli iğrenç filmlerle tuvaletime girmeye çalışıyor. Hadi benim çok sakalım bıyığım yok da kim satın alıyor bu fikirleri anlamıyorum, kime konuşuyor? Kimi etkiliyor bu işler? Traş makinası olsa analyacağım da traş bıçağı lan bu, bırak traşı.

Gerçi işe yaramayan fikirler olsa şimdiye kadar çoktan çöp olurlardı, reklam tarihinin “iğrenç” işler bölümünde paslanırlardı. Ama gitmiyorlar demek ki yiyen var. Boktan iki tane jileti üst üste koydun, ne bu Matrix havaları, sanki yapay zeka geliştirdin anasını satayım. Nedir yani bu caka, bu hava? Gittim baktım düzgün aklı başında işler de yapılıyor bu sektörde, hatta Gillette de güzel işler yapıyor. Peki nedir bu yok Fusion yok Super duper double turbo trixsion kafaları? Bakın Amerika’da gayet güzel işler var.

Ben deneden ulusal kanallarda aşağıdaki saçmalıklara maruz kalıyorum? Adam yerine mi koymuyorsunuz nedir? Basın gazı basın gazı nereye kadar? Durduk yerde sinirlendim.

Comments

Ahkamlar

Switch to our mobile site