online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

5 Ahkam Kesilmiş

Mahsun Kırmızıgül Turkcell'e reklam çekmiş
Mahsun Kırmızıgül Turkcell’e reklam çekmiş ya da bana öyle geldi. Güneşi Gördüm ve Beyaz Melek’teki şuursuz ajitasyon ve iğrenç duygu sömürüsü tınıları burada da vardı. Ayırmakta zorluk çektim açıkcası.

Tamam, Türk halkı olarak ajitasyona, böyle ezilmişe, kakılmışa karşı inanılmaz bir aşk ile bağlıyız. Nerede duygu sömürüsü var atlarız. Küçük çocuk olsun, böyle melül melül bakan köpek neyin olsun hemen yelkenler suya iner bizde. İki takım arasından güçsüzü tutarız biz; “underdog is my girl” hesabı.
Ama Turkcell’in ağlayan Selocanlar’dan sonraki en fena hareketi oldu bu film. Ben bu “hayat değiştiren telefon” fikri ve her an her yerde gelebilir o yüzden kapsama alanına güvendiğiniz GSM operatörünü seçin fikrine karşı değilim hatta beğendim haddim olmadan ama bu kadar ajitasyon bir iş gereksizdi diye düşünüyorum. İnsanın hayatını değiştiren telefon çıkış noktasına salt ağlama üzerine kurgulanmammış senaryolar da yazılabilir sanırım.

Comments

 1. Armağan

  olmamış müdürüm afedersin. acitasyondan cıvık cıvık olmuş afedersin.

 2. Armağan

  tövbe tövbe :)))

 3. melinedo

  izler izlemez, soyledigim sey aynen buydu iste! agzina saglik… Bence bir dahaki reklam filmini Mahsun’a cektirip bir mini dizi yapsinlar olsun bitsin… Gercekten cok cirkin ve Turkcell gibi buyuk bir markanin baska bir dunya network’unden calarak baslattigi bu kampanyayi bu hale getirmis olmasi cok aci… Hic utanmiyor mu bu insanlar ya ben izleyince utaniyorum…

 4. Pembe Çilek

  Merhaba, güzel ve anlamlı bir post olmuş. Haklılık payı yüksek. Yalnız dikkatimi çeken birşey oldu yazınızda kullandığınız “ajitasyon” kelimesi fransızca kökenli olup ingilizcede de tahrik anlamına gelmektedir. Türkiye de malesef içinde acı geçtiği için o anlamda kullanılmaktadır. Sadece söylemek istedim.

Ahkamlar

Switch to our mobile site