online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

2 Ahkam Kesilmiş

"Maganda" sponsored by Petlas

Öyle bir ülkede yaşamak istiyorum ki her şey kitabına göre olsun. Polis şampiyonluk kaçınca sinirden sahaya inen taraftarı yerde tekmelemesin, taraftar da sahaya inmesin. Pamela Anderson’un göt yanakları reklamlarda sansürlenmesin. Hitler bir “erkeklik” figürü olarak televizyonlarda boy göstermesin.  Yaya geçidinden geçerken arabalar yol versin. Kaldırım denilen nane bizim şehirlerimizde de olsun. İnsanlar yerlere tükürmesin…

Ama görüyorum ki bu kargaşa ve ülke müsvetteliği bize o kadar nufuz etmiş ki içimizden çıkartılıp atılması imkansız. RTÜK onun bunun memesine, kıçına laf edip bizim edep ve ahlakımızı koruma altına alacağına ya da bakanlık benim youporn’a girmemi engelleme peşinde koşacağına yukarıdaki Petlas reklamında benim bile görebildiğim amelelik propagandasının yayınlanmasını engellesin.

Aslında engellemesin, bunu yayınlayabilmek hakkı insanların ama belki ilkokulda daha iyi eğitim verilirebilirler vatandaşlarına. Böylece senede 10binlerce vatandaşı trafikte telef olan bir ülkede reklam konusu olarak virajdan iyi çıkan, pis yanlayan birinin yüceltildiği reklamlar çekmeyen reklamcılar yetiştirebiliriz.

Comments

  1. alper

    verilen paraya yazık..

  2. inch

    yuh be ne kadar çirkin

Ahkamlar

Switch to our mobile site