online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

2 Ahkam Kesilmiş

Harvey Nichols mankenleri altlarına işemiş

Lightening the mood: The ads are in keeping with the store's tongue-in-cheek spirit, a visual representation of a popular expressionCrass? The Harvey Nichols summer sale mailout was meant as a bit of 'light-hearted fun', say the store - but some sensitive shoppers have taken offence at the image, taking to Twitter to criticise the flyersDistasteful, or a bit of fun? Sensitive shoppers have been offended by the images

Harvey Nichols’un hayend feyşın işlerini genelde beğenirim. Enteresan konseptler bulurlar, güzel görselleri olur, provoke ederler. Mesela “walk of shame” filmini beğenmiştim. Bu sefer biraz kantarın topuzunu kaçırmışlar sanki.

İndirim konusunda bütün hanım kızlarımızın heyecanlandığını anlıyorum, onlar da içgörü olarak mailing’lerinde kullanmışlar iyi güzel de iğrençleşmeseymişiz iyiymiş. Provoke edeceğim diye sanat yönetmeninin her aklına gelen lise 3 espirisini görselleştireceksek, vay halimize sayın seyirciler.

Ha, bu iş indirimi cümle aleme duyurur mu? Duyurur. Peki marka imajı denilen şey elle tutulur mu? Bu işlerden sonra yerlerden toplanır.

Sinan gönderdi, hürmetler

Comments

  1. callolit

    fena cool 😀 yani artık herşeyin herşeyden alındığını çalındığını falanını filanını düşünürsek. bence olmuş bu ya.. valla ne derseniz diyin gayet ince tahrik edici…

  2. ud4

    bosalmislar mi?

Ahkamlar

Switch to our mobile site