online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

10 Ahkam Kesilmiş

"Valla bizde yalan yok" McDonald's

Mcdo Ad

Reklamda kullandıkları görsellerin tezgahta önümüze attıkları ürünlerin yanında 5 yıldızlı gurme mutfaktan çıkmış gibi gözüktüğüne dair bin tane post döner internette. McDonald’s bu post’ları okumuş, bir tüketici de “neden böyle” diye sorunca dayanamamışlar açıklama gereği duymuşlar. Bahaneler bahaneler…

İzledikten sonra cevap verelim gençler.

Comments

 1. Jean

  Bu külliyen büyük bir yalan çünkü herhangi bir gıdanın katalog veya menü çekimlerinde gerçek ürün kullanılmaz(soluk çıktığı için gerçek haline benzemez).Herzaman plastik vb maddelerden yapılmış maket ürünlerle çekim yapılır.

 2. ozlem

  ops! etkilendim. hamburger tüketimim sıfıra yakın olduğu için ürünün gerçekliği ya da efektler konusunda bişey demiyorum ama müşteri sorusunu bu kadar ayrıntılıca yanıtlamak, bu soruyu soran kişiyi muhakkak tatmin etmiştir. bu soruyu soruyorsa her cevaba inanmaya hazırdır zaten, değil mi?

 3. alper

  yemezler

 4. Timur

  Cogu zaman maket urun ile cekim yapildigi dogrudur, onun icin bu video palavradir, bayan Bagozzi bir cast ajansindan geliyor bile olabilir. Infomercial tadinda olsada bu yine bir reklamdir, dolayisiyla yememek (!) gerekir.

 5. okan

  bayan Bagozzi’de “Isabel, koyduk mu?” havası sezdim. Kadın egosuyla çıkmış karşımıza. O yüzden cast ajansından olduğunu sanmıyorum.

 6. Yemezler. Fotoğrafçıdaki köfte pişirilirken (1:35) açıkça görülüyor ki, köfte kalın görünsün diye önce yanları bastırılarak pişiriliyor ve sonra üstü ve altına geçiliyor. Bir de köfte niyeyse devasa bir boyutta – sanırım pişirilirken küçülüyor.

  Neyse ne, sonuçta benim ağzım her türlü sulandı. Videonun da amacı buydu sanırım.

 7. noone

  isabele sormazlar mi kobe biftekli hamburger ismarliyor sanki! 2 dolarlik hamburgerin gercekte oyle gorundugune dua etsin…

 8. Mete
 9. Bizde yalan yok..

 10. Bu siteyi neden daha önce keşfetmediğimi anlamış değilim. Lütfen daha fazla içerik paylaşın.

  Ayrıca Mc Donald’s ürünlerini sırf şu bozulmamazlık muhabbetinden dolayı artık tüketmiyorum.

Ahkamlar

Switch to our mobile site