online pharmacy usa

     
  Subscribe to Adamlar Yapıyor by Email  |   Subscribe in a reader

Roma, Paris, Antwerp bugün ne renk?

 

 

Çok çok çok iyi fikir, hani şu “ulan keşke benim aklıma gelseydi beaa” dedirten fikirlerden. Hem uygulaması da çok kolay bir fikir, yani “Facebook benim de aklıma gelmişti, ama yapamadık” gibilerinden değil. Gayet yapıleybıl bir iş. Çok hoşuma gitti, tam hedefi vuruyor, dertlerine derman oluyor. Hem marka mesajını veriyor hem de insanların işine yarıyor. Itz a vin vin siçueyşın.

Hemen işi anlatayım; arkadaşlarımız 3 büyük kente kameralar koymuşlar, kamerayı da hokuspokuslu bir programa bağlamışlar. Bu büyülü program gelen geçenin ne renk giydiğini bir yere kaydetmiş, akabinde insanlar gelip moda olan renkleri görsünler “aaaa Paris’li kadınlar bugün fuşya giyiyor ben de mutlaka fuşya giymeliyim” desinler diye Colour Forcast isimli siteye stream etmiş. Üstüne de eklemiş, “fuşya trikon (triko lafından iğrendiğim kadar başka bir laftan iğrenmem söz konusu olamaz) yok mu? Gel sana Pimkie’den bir tane verelim” demişler. Nefis.
Bu arada işin rakamlarını duyunca bir tarafınız uçuklamasın önceden uyarayım. 500 Milyon, yazıyla beşyüz milyon, kere görüntülenmiş ve sitede geçirilen ortalama süre 15dk.

 

Hokuspokuslu olay nasıl mı çalışıyor? Görelim Uğur’cum…
Olayı daha detaylı incelemek isterseniz de şuraya alalım, farklı videolar var.

Pimkie Color Forecast – Technical video from Color Forecast on Vimeo.

Leave a Reply

Switch to our desktop site