online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Mini Tramvay

Ben böyle işleri seviyorum, kişsel kanaatim iyi fikirler ve eğlenceli işler olduğu. Ama ne zaman bu cins fikirler kurgulamaya çalışsak önümüzde; bir hedef kitle sorunsalını, iki “yeterince etkili mi, geri dönüşü ne olacak?” sorusunun acımasız şaplağını buluyoruz

Bu fikri ele almak gerekirse, ne event direkt olarak hedef kitleyi vurmuş ne de etkili olmuş. Nacizane fikrimi  detaylandırmak gerekirse; ben seyrettiğimi beğeniyorum ama mesele Mini alacak ya da alma potansiyeli olan adamları / kadınları arabanın içine bindirip “oha çok iyiymiş lan” dedirtmek değil mi? Eh bu videoda gördüğüm 10 kişiden 9’u bu hedef kitle dahilinde insanlar değilmiş gibime geldi.

Hadi onu geçtim, “hayvan gibi enteresan/komik/şaşırtıcı bir video çekecez insanlar paylaşacak” dediyseniz müşteriye, adam kabul eder “hadi yapalım” der tabii. Ama bu video sanırım saydıklarınızdan hiç biri olmamış. Demek istediğim kim niye arkadaşına göstersin bu videoyu? Paylaşılır bir yanı yok ki!? Zaten seyredilme sayısından da belli.

Uzun lafın kısası bunun gibi işler kağıt üzerinde çok iyi fikir gibi gözükse de pratikte paylaşılmadığından bir işe yaramayan bir projeye dönüşüyor sanki belki bazı bazı….

Ahkamlar

Switch to our mobile site