online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Lastik Pabuç

Bir kere ayakkabı yerine pabuç diyerek sempatimi kazanmış bir mekan burası, bunun baştan altını çizeyim. Ayrıca çeşitli markaların AVM’lerin getirmeye yemediği modellerini de ayağımıza getirmesinden duyduğum haz da başka. Gerçi daha gidip bir çift bir şey almışlığım yok ama orada olması hoşuma gidiyor. Şimdi bu post’u okurlar mümkünse Tretorn modellerini de getirirlerse her türlü işlerini buradan yayınlayacağıma ant içerim. Rüşvet müşvet mekan benim değil mi? İstediğimi yaparlarsa reklamlarını yaparım. Senede 2-3 çift de alırım.

Neyse, geçen gün bir mailing aldım açtım baktım Lastik Pabuç‘tanmış(genelde mailing’lerin açılma oranı %10-%15 civarındadır ama ben çirkin bir tüketici olarak hepsini okumayacak bile olsam açıyorum). Okudum dili hoşuma gitti, argo konuşuyorlar, saçma sapan şeyler yazmışlar aslında ama en azından “Sayın hede hödü bakın yeni mallar geldi hem de indirimdeyiz, sadece size özel” sahtekar pezevenkliği yapmıyorlar.


Mailing diyor ki yeni bir mekan açmışlar adı da Depo’ymuş, tutmuşlar bu depoyu da ünlü bir graffiti sanatçısına (Tabone) orasını burasını boyatmışlar. Bir de yukarıdaki videoyu çekmişler viral niyetine. Dünyanın en güzel, en inanılmaz ya da en cin kampanyası değil ama eli yüzü düzgün ve hedef kitlesinin en az bir kere dönüp bakacağı bir iş diye düşünüyorum. Ayrıca bütün markaların yapması gereken en önemli iş, bir karakter sahibi olma işi için önemli bir adım atmışlar. Lastik Pabuç böyle bir adamdır, sen de böyle bir adamsan bunlardan hoşlanıyorsan gel, beğnemiyorsan sana güle güle diyebilmek önemli bir konudur. Siz ne dersiniz kuzum?

Ayrıca bir de Vimeo sayfaları var, hepsi VCD MİCD okumuş çocuklar sanırım, çevreleri de okumuş çocuklardan oluşyor sanırsam hep güzel işler yapıyorlar.

Mailing de budur;

Ahkamlar

Switch to our mobile site