online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

3 Ahkam Kesilmiş

En özenti, en götü kalkık Facebook arkadaşlarımızı tanıyalım...

Sadece benim arkadaşlarım arasında olduklarına inanmıyorum, sizinkilerde de var bunlardan. Allahım zannedersin her an über havalı işler peşindeler, hiç biri evde Öyle Bir Geçer Zaman Ki Affallarsın Alim Allah isimli diziyi seyretmiyor varsa yoksa İsveç yapımı festival yaprakları ile süslü filmlere koşuyorlar, hiç anasının kıymalı bamyasını yemiyor mönüde hep  Vietnam soslu bonfile ve Truffle’lar var. Biz de bakıp bakıp iç geçiriyoruz nasıl güzel bir hayat amk. Biri de evde yaptığı öğrenci makarnasının ve dünden kalmış pilav mercimeğin resmini koysun arkadaş şu profile. Bence hipsterlar bu işe el atmalı. Böyle bir akım yaratmalılar. Neyse…

Mitsubishi bu bağlamda güzel bir işe imza atmış, en özenti en götü kalkık arkadaşınızı buluyor, post’ları ile toshak’ını geçiyor. Bir de utanmadan isterseniz arkdaşınızın wall’una yapıştırıyor lafı. Videosunu yukarıda uygulamanın kendisini de şuradan görebilir ve deneyebilirsiniz.

Bu arada bu uygulamayı beğendim ve yayıyorum ve dolaylı yoldan istemeden de olsa arabanın reklamını yapmış oluyorum amma ve lakin jip ve türevi araba satın alan insanları buradan kınıyor, ve gerizekalı insanlar olduklarını düşündüğümü iletiyorum. Zenginsiniz aferim ama Bebek-Taksim arası 30 lira benzin parası verebiliyor olmanız, ucundan bizim de sayılan hava, su, petrol gibi kaynakların içine etmenize bir mazeret değil. Saygılar.

Comments

 1. deniz

  hay ağzını öpeyim.

 2. armağan b.

  Eren Bey Merhaba,
  Sitenizi bugün magger’la keşfettim ve bayıldım!!Ellerinize sağlık, interaktif ve samimi olması da ilgi çekici.
  Sosyal medyadaki bu gösteriş budalalığına bir ben muhalefetim sanıyordum ama bu reklamla anladım ki yalnız değilmişim:)Bence de zamanı geldi artık,sosyal medya başka bir yola girmeli.Hem insanlar hala nasıl sıkılmadı bu “şurdayım burdayım” olayından anlamıyorum.Hava atmaya “çalışmak” hiç havalı bir şey olmadı ki…Bunu bir Mitsubishi farketmiş ve fark yaratmış, tebrik ediyorum.

  • Eren

   Merhaba,

   Hürmetler bizden. Yeni okuyucu kazanmak hoş, okuduğunuzu beğenmiş olmanız ise şahane bir şey benim için.
   Sosyal medya işi çok uzun soluklu olmayacak diye düşünüyorum, nasıl evrimleşecek keşke bilebilsem ama bir şekilde dönecek, gelişecek.
   Umuyorum bu evrimi sonunda koskoca internet ve sosyal etkileşimi epi topu insanların yediklerinin fotoğrafını çektikleri bir platformdan olmaktan çıkacak.

Ahkamlar

Switch to our mobile site