online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

16 Ahkam Kesilmiş

Her öpüştüğü ile evlenmek isteyen hanımkızlarımıza gelsin...

Ads of the World 2012 gold winner’mış bu arkadaş. Beğendim, şapka çıkarttım. Fenaların fenası anketinden sonra sıcak kumlardan jakuziye dalmak gibi bir şey adeta…

Comments

 1. armağan

  diğer versiyonu da var eren bey.

  • Eren

   Diğer versiyonu derken?

 2. armağan
  • Eren

   Çok fena olmuş, ben aslında adam versiyonunu seyrettim dün akşam. Buraya da onu koyduğumu sanıyordum. Seksist başlık atayım trollük olsun istemiştim. Pişmanım…

  • video teknolojinin geldiği aşamaya ve hayatı hızlandırışına güzel bir örnek

 3. erkek başrolde

  • Eren

   Çok fena olmuş, ben aslında adam versiyonunu seyrettim dün akşam. Buraya da onu koyduğumu sanıyordum. Seksist başlık atayım trollük olsun istemiştim. Pişmanım…

 4. armağan

  birinç! birinç! ben dedim ya huoop! 😛

  • tilbe

   evet 😀 tebrikler!

 5. noone

  bu yorumlarinla insanlari manipule ediyorsun geyigini (kerem kodadli denyo sagolsun) zikrettikten sonra artik sen begeniyorsan begenmemeye, begenmemissen de begenmeye ugrasiyorum.
  ama simdi bu reklami gel de sevme…
  allah kahretsin yoksa kotu reklam ama manipule mi ediliyorum? cik beynimden eren!!!

 6. Kerem

  Hayat bana şunu öğretti: Denyo kelimesini kullanarak eleştiri yapan biri, reklam veya yaratıcılıkla ilgili herhangi biri işi değerlendirebilme kapasitesinden yoksundur. Muhtemelen ekşi sözlük sakinisin. (Hayattaki en büyük başarısı çaylak modundan bir sonrakini geçebilmek olan kişi. Ama o kadar.)

  • Eren

   Çocuklar çocuklar kavga etmeyin, Noone benim arkadaşgillerimden biri. Bizim bir de Kerem isimli bir arkdaşgil var. Seni o Kerem sanmış. Espriler şakalar yapmış, Denyo demiş falan. Hoş değil ama yapmış. Uslu uslu oynayın. Hürmetler.

  • Dikkat: Konuyla alakasız yorum.

   Bu mesajınız spam’ciler tarafından kullanılıyor garip bir şekilde. Google’da “Hayat bana şunu 6ğretti:” diye arattığınızda çıkan sonuçlar ilginizi çekebilir.

   Siteme gelen spam yorumun izin gecenin bu saatinde sürerek mesajın orijinal halini bulduğuma göre olaysız dağılabilirim, iyi geceler herkese.

 7. noone

  Yok keremi mesajin icerigini gorunce tanidigim bir kerem bu dedim. O samimiyetten denyo dedim. Yoksa tanimadigim birine oyle konusmam. Yanlis anlasilma oldu. Ozur dilerim.

 8. başroldeki kim

Ahkamlar

Switch to our mobile site