online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

2 Ahkam Kesilmiş

Regl olmuş kadınların gerçek yüzü

| 27 . 11 . 2012

Sevgili “Facebook’ta olmalıyız, devir sosyal medya devri” mottosu ile ilerleyen marka yöneticileri.

Sosyal medya nah yukarda gördüğünüz gibi kullanıldığında matah bir şeydir. Yoksa “bu yılın modası kırmızı peki siz ne renk don giyiyorsunuz?” diye post yazmak ve aldığınız 123 like ile mutlu olmak sosyal medyada aktif olmak anlamına gelmiyor. Ha o 123 like’ı da nasıl alıyorsunuz, kim niye like ediyor onu anlamıyorum. O başka bir günün konusu ama facebook like üzerinden sınır dışı etme politikası gütsek, yeminlen 10 yılda Mars’a koloni kuracak mertebeye erişiriz orası kesin.

Neyse işte yukarıdaki iş tam anlamı ile sosyal medya 101 değerinde. Seyredince direkt bir krediyi cebinize koydunuz sayın. İnternet denilen nane televizyona benzemiyor. Risk alacaksın, markanı bir insan gibi göstereceksin. Espri anlayışın olacak ve “aman markaya zeval gelmesin” korkusunu bir kenara bırakacaksın. “Aman ya sayfamızda küfür ederlerse, ya markamız hakkında kötü bir kelam ederlerse” korkusunun ecele faydası yok. İnternetin %60’ının pornodan oluştuğunu düşünürsek. Burası televizyon gibi steril bir ortam değil. Rahatlayın canlarım, ben üstüme rahat bir şeyler alıken siz de içki alın.

Reklam çekimlerinde bulunanlar bilir bir pack shot 1078907 saatte çekilir. O çikolata ambalajının açılma sahnesinden 189072 take alınır ve müşteri hiç bir zaman memnun olmaz. İşte o kafayla, sizli bizli konuşarak, her cevap için 12097 saat düşünerek, 239057 mail atılarak olmaz o işler. Öpüldünüz.

Comments

  1. sado

    en sondaki pırtlama sahnesinde bittim valla… :)) çok iyi iş

Ahkamlar

Switch to our mobile site