online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

3 Ahkam Kesilmiş

Seri tecavüzcüden "safe sex" sosyal sorumluluk kampanyası

Adamlar Yapıyor’u takip edenler bilir; ben Coca Cola severim. İçmeyi de severim, markayı da severim. Amma ve lakin yukarıdaki iş fena olmuş. Tam sahtekar pezevenk reklamcı+”evil cooperation” birlikteliğinin eseri bir çalışma. İnce elemiş sık dokumuşlar ama biraz ayıp etmişler. Salak mıyız biz afedersin?

Sen hem tecavüz et sonra yatağın yanına prezervatif bırak ve çık git. Obezitenin en önemli nedenlerinden biri ol, sonra “bak ben düşük kalorili ürünler de satıyorum” de. Şimdi benim kafamda sorular yüzüyor… düşük kalorili dediğin şeylerin içine neler koyuyorsun canıms? Şeker mi daha iyi yoksa o şeker benzerleri mi? Coca Cola kötünün iyisini kabul ediyor, “kanser ediyorum ama şişmanlamayacaksınız, 3. gözünüz çıkabilir ama kalorilerinizi biz sizin için sayıyoruz” diyor. PR’ını sevdiğimin Cola’sı, nasıl da zararın neresinden dönsek iyidir politikası güdüyorsunuz siz öyle. I see what you did there Coca Cola…

Bu kampanya hakkında ne düşünüyursunuz?

 

Comments

  1. Merve Ergün

    Obeziteye yoğunlaşayım sen kanseri boşver demişler. “Natural sweetener” kisvesi ve iki üç doğal tarla görüntüsüyle zararlı madde yokmuş gibi gösteriyorlar.

  2. Tapirtahir

    Her zamanki Coca-Cola işte bebişim.

  3. Göktuğ

    Dünya pazarında sayılı olan Lovebrand lerden en büyüğü olması ve “lovebrand” liğini bu kadar uzun süre büyük iniş çıkışlar yapmadan aynı seviyede tutabilmiş olan bir marka Coca-Cola.Instakill yapmadığı sürece (ürünü tüketir tüketmez öldürmediği sürece) güvenilirliğinin sarsılabileceğini düşünülemez.Sonuçta sigara gibi bir ürün tıbbı olarak öldürdüğü kanıtlansa da hukuki boşluklarla piyasada kalabiliyorsa Coca-Cola’yı böyle eleştirmek haksızlık olur.

Ahkamlar

Switch to our mobile site