online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

2 Ahkam Kesilmiş

Veletler Windows 8 öğretiyor.

Windows sever bir insan değilim açıkçası, Windows 8’in de yana doğru hareket ediyor olması biraz kıl bence. Ama bu benim dar görüşlülüğüm de olabilir. İşletim sistemini geçtim, video nefis. Neredeyse 0 lira bu iş. Sadece Youtube’da 500.000 seyirciye ulaşmış, helal olsun çocuklara. Fikir şahane, insanların tepkileri içten. Benim gibi “ulan bu sağa sola akış zor” diye düşünenlerden çıkarılan içgörü de tam isabet. Şapkam Portekiz’li kardeşlerimize çıkıyor.

Bana kalırsa yaşlı amca ve ya tonton nine anlatsa daha iyi olurmuş (illa yanlış bir şey bulmak gerekirse), nitekim o veletler net bizden daha çok şey biliyorlar ve çok daha yatkınlar bu işlere. “Çocuk oyuncağı” lafı artık teknolojik aletler konusunda çoktan zaman aşımına uğradı. Artık 80’li yıllarda çocuk olan ben bile, “ulan geride kalıyorum” telaşı içerisindeyim. Allah sonumuzu hayır etsin.

PS: En çok sonunu sevdim, twist’in allahını yapıyorlar!

 

Comments

  1. alper

    çok beğendim, iyi iş

  2. Baris

    Beğenmedim… Windows 8’in getirdiği çift başlı ekran kullanımı, aksiyonların zorluğu ve henüz saçma bulunan diğer nice yöntemlerinin eleştirildiği şu zamanda, insanlara “çocuk oyuncağı, siz de var bir malık” demenin sempatik karşılanacak bir yönü yok. Başıma gelse, velet demem ağzını burnunu kırardım.

Ahkamlar

Switch to our mobile site