online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Ulan Cola, ulan Coca yine yaptın yapacağını

Biz burada anketlerle, gömlek krallıklarıyla falan debelenelim, Coca Cola Super Bowl sırasında yayınlayacağı reklam filminin kampanyasını başlattı. Super Bowl’a 2 ay var, Coca Cola işi her zaman olduğu gibi sıkı tutuyor.

Reklam filmini bizim sektördeki çürük marka yöneticilerinin “360 derece bir kampanya istiyooeearuz” diyerek, bizi kampanyadan soğuttuğu kavramın allahını yaparak web etkileşimli bir hale getirmiş Coca Cola. Bir nevi crowdsourcing yapıyorlar. Gelin oynayın, oylayın seyredin, içine girin, filmin bir parçası olun ve sonuna siz karar verin diyorlar. Taraf olmamızı ve taraf olmanın sorumluluklarını üstlenin diye de ekliyorlar.

Ben bittabi Show Girls’lerin tarafındayım, Coke Chase sitesinden 3 takımı da ayrıntılı takip edebilir, rakip takımları sabote edebilirsiniz. Anladığım kadarıyla Super Bowl günü ziyaret ettiğimizde daha da bir interaktif olacak buralar. Şimdilik bir tık bir sabotaj durumu var. Ne kadar paylaşırsan, Twitter’ında Facebook’unda, o kadar sabote edebiliyor, esprili şakalı videolar seyredebiliyorsun.

Günün sonunda kim kazanırsa Coca Cola onun zaferini gösteren reklam filmini Super Bowl’da yayınlayacak. Ulan Cola ulan Coca yine yaptın yapacağını.

Ahkamlar

Switch to our mobile site