online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

9 Ahkam Kesilmiş

Biri bana abayı yakmış

12-02-2013 10-29-17

 

Evet, blogu takip edenler bilir; eş dost akrabaya şimdiye kadar 2-3 post dışında kol kanat gerdiğim pek olmadı. Ha kendi çıkarım için post yazmışlığım yok mu? Var. Yalan söyleyemem. Ama hepsi ufak hesaplar içindi, yeminlen bak.

Neyse sonuçta sadede gelmek gerekirse geçen gün sevgili Figen “yaa ben bir site yaptım, marka yok, reklam yok, para yok, tamamen halka hizmet etmek istiyorum. Ama insanlar mail adresi toplayan marka sandılar galiba” diye dert yandı. Dedim ben bu konuya parmak atar, insanları uyandırırım. Bakın arkadaşlar bu “biri seni seviyor” cupid’lik dışında bir alter egosu, başka bir ajandası olmayan bir oluşum.

Figen deli değilse, ki olmadığını söyleyebilirim, maillerinizi toplayıp toplayıp bir havuza doldurmayacak ve içinde yüzmeyecek. Maksat sevgililer günü geliyor falan, eğlenceli bir ortam yaratmak. Ona güvenmiyorsanız bana güvenin. Hürmetler.

Bu arada tasarımcının da ellerinden öpmek güzel olur; Aslı Hanım hürmetler.

PS: Ulan o kadar konuştun ne olduğunu söylemedin diyenler, gidin kendiniz bakın www.biriseniseviyor.com

Comments

 1. Yardım ve destekleri için özel teşekkür: Melis Palaz, Meriç Kara, Emre Bağcı, Murat Karagülle, Gürkan Tümer ve birini seven herkes!!!

 2. x

  Madem e-mail adresi toplamak gibi bir amaç söz konusu değil, o zaman e-mail adresi girilmesine ihtiyaç olmamalı, yani herkez sadece göndermek istediği mesajı yazıp gönderebilir.

  • Eren

   Çok doğru dedin, bunlar hep iluminati’nin mail toplamak için uydurduğu yalanlar. Peki o mesaj yerini nasıl bulacak? Yani ya benim Gizem’e yazdığım senin manitana giderse?
   Sonra sen kızı ve beni tartaklarsan? Polis gelip seni götürürse? Hapiste Kemalettin diye bir delikanlı ile içli dışlı olursan?
   Sonra 1-2 sene sonra hapisten çıktığında gidip bu sitenin sahiplerine hesap sormaz mısın? “Ulan eşşolu eşşekler neden burada kime gideceğini önceden belirtmeye yarayan bir kurgu yaratmadınız” demez misin?
   Bence kesin dersin. O yüzden en iyisi sen kimi seviyorsan git mail adresini yaz. Bir yanlışlık olmasın.

  • Sevgili X
   galiba sen konuyu hiç anlamamışsın. ya da biz seni anlamıyoruz ama yine de biriseniseviyor diyoruz.

 3. melis

  Haha cok eglencelıymıs.. Yaptımkı : )) Teşekkür ederiz Figen..

  • seve seve kullanınız <3

 4. biri ingilizce de öğrendi! http://someonelovesu.com/

 5. bunu deneyin, cok daha faydali bulacaksiniz http://bangwithfriends.com

 6. 🙂 E-maile ne gerek var yorumu beni benden aldı

Ahkamlar

Switch to our mobile site