online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Bir Ahkam Kesilmiş

Adamlar Yapıyor kadınları unutmadı!

04-03-2013 16-06-00 04-03-2013 16-06-55

Bir erkek tarafından hazırlanan Adamlar Yapıyor’u ağırlıklı olarak kadınların ziyaret ettiğini biliyor muydunuz sayın seyirciler?  Ben biliyorum, o yüzden arada sırada kadın hedef kitleli – a.k.a. çıplak adamlı – işler yayınlamayı bir borç biliyorum. Nitekim erkeklere hoş gelecek yarı çıplak kadınlı işleri kendi zevkim dahilinde mütemadiyen yayınlıyorum.

Fakat bu kadınlara yönelik olan paylaşımlarım konusunda bir garanti veremiyorum, “kadınlara hoş gelecek erkek” kavramı konusunda sıkıntılar yaşama ihtimalim var. Artık her şeyi admin’den beklemeyecek, “Eren bu adamlar hoş değil, olmamışlar. Daha çok şöyle adamları görmek isteriz” diyecek, bana yol göstereceksiniz. Bu bir takım oyunu hanımlar. Hadi afiyet olsun.

04-03-2013 16-05-31

Beyaz adam ticaretinin açıklamasını yaptıktan sonra reklam kokan hareketlere geçelim. Bref isimli klozet savaşçısı markamız şuradan seyredebileceğiniz interaktif bir youtube işine girişmiş. Kadınlara seksi gelir mi bu adamlar bilemiyorum ama benim için iş komik. Mesaj güzel. O zaman haydı izleyelim Uğur’cum.

Comments

  1. bora

    Gerçekten de harika bir reklam ^_^

Ahkamlar

Switch to our mobile site