online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

3 Ahkam Kesilmiş

Poponun üzerinde oturma, ayağa kalk...

Yaratıcı fikre şapka çıkartıyorum, iş hem genç, hem vermek istediği mesajı direkt ve ilginç şekilde veriyor. Prodüksiyon desen, zaten bir Coca-Cola filmi… Amma ve lakin işin obezite karşıtı sosyal sorumluk sahibi bir film olması ve Coca-Cola’nın dolaylı molaylı olarak değil, bilfiil birincil obezite nedenlerinden olması işi biraz sahtekarlığa sokuyor kanımca.

Coca-Cola’nın iyi stratejistleri olduğu kesin. Genel kamuoyu dünyanın her yerinde “gazlı/şekerli içecekler obezite ve bir yığın daha sağlık probleminin ana kaynağı” diye konuşmaya başladığından ve bu durum markalar için artık geri dönülmez bir hal aldığından kelli Coca-Cola ilk adımı atıyor ve “sağlığınıza önem veren marka” oluyor. Sizi gidi çakallar sizi. Enteresandır, göreceksiniz ki bu reklamlar işe yarayacak; “en azından bizi uyarıyorlar” diye değişecek kamuoyu algısı. Yine kazanan Coca-Cola olacak…

Comments

 1. bora

  Çok zekice…

 2. meryem

  Birazcık aklını kullanmayan,iradesine engel olamayan varsın içmeye,kendisi geberene,coca cola denen zıkkım iğrenç yardımlarıyla masumları gebertene kadar içmeye devam etsinler…Şu çağda bunun zararlarını bilmeyen ya da istese öğrenemeyecek olan çok azdır herhalde.

  • Eren

   Meryem, ne demek istediğini hiç anlamadım. İyi bir şey mi diyorsun, yazdığımı beğenmedin mi yoksa Coca-cola’ya mı giydiriyorsun anlayamadım.
   Kullandığın kelimelerin ne demek olduğunu biliyorum ama dizilişlerinde bir sıkıntı var. Yan yana geldikleri sıra sorunlu.

Ahkamlar

Switch to our mobile site