online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

4 Ahkam Kesilmiş

Son 2-3 yılda Türkiye'de yapılmış en iyi iş

Ben Şekerbank’ın yeridne olsam kollarımı açarım ajansıma dur gitme derim, sonsuza kadar birlikte olalım. Bir yasıtıkta kocayalım, sen benim için yaratılmışsın derim. Bir daha revizyon vermeyeceğime yeminler eder, her fikirlerine yarım saatte onay verir, her sene minimum 3 reklam çektiririm. Gönüllerini hoş tutarım.

Concept  efsane bir iş çıkartmış. Şapkamı çıkartıyorum. Daha önce de Kırmızı Ödülleri ile alakalı post’ta Şekerbank ilanları için “sahtekar pezevenk” demiştim. Yayınlanmamış işler, müşteriye normal şartta kabul ettiremeyeceğiniz işleri yarışmaya sokmak hile demiştim. Sonradan aldığım ayarlara göre, müşteri işleri çok beğenmiş aslında, ajans yaratmak istedikleri Şekerbank konumlandırması için pek uygun görmediği için yayınlanmamasına karar vermiş. Doğruysa şahanesin Concept. Hürmetler.

Bunun dışında böyle bir işi, hani esprisi vs biraz niş kaçar sanki bize, 15saniyesi 45.000TL’lik GS-Real Madrid maçı arasına koyacak toshack sahibi olmanızı da takdire şayan buluyorum. “Yaa bu çok güzel, komik falan ama internette yayılsa, hani viral olsa” da denebilirdi. Risk güzeldir.

PS: Rus amcalar en iyi… diğeri onların ekmeğini yiyor.

Şekerbank Ekokredi Klima from Concept on Vimeo.

Şekerbank Ekokredi Doğalgaz from Concept on Vimeo.

Comments

 1. gizem

  cok begendim canımssss

 2. Armağan

  İlk gördüğüm andan itibaren şoklardayım. Başarılı ötesi. Sektörde son 1-2 aydır farklı gelişmeler oluyor. Hayatta olmaz dediğimiz fikirler kanlı canlı önümüze çıkıyor. Büyük ajansların yaptığı işlerde mizah ve abzürdlük seviyesini yukarıya çekmeleri, pazarda olası tüm rakiplerinin stratejilerini değiştiriyor. Haa arada “empişko” gibi şeyler çıkıyor mu çıkıyor. Ama “tııss” diye gülen ve iphone u kaydırmaya devam eden reklam ve pazarlama sorumluları giderek azaldığı gibi dikkat çekmenin, “ürün ailesini şöyle güzeeelce bir gösterelim” demekten daha önemli olduğu fark ediliyor.
  Mutluyuz gururluyuz 😛

 3. Deniz Şahin

  Dün ilk kez gördüm bu reklamı ve ilk saniyesinde Şekerbank reklamı olduğunu anladım. Gönül bağım oluştu resmen Şekerbank ile. Son 7-8 işlerinin hepsi gayet başarılı bence. Bir yıl önce filan yayınladıkları “üreten susarsa Türkiye susar” temalı reklamlar çok ince düşünülmüş işlerdi bana göre.

Ahkamlar

Switch to our mobile site