online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

6 Ahkam Kesilmiş

Son 2-3 yılın en iyisinden sonra, en kötüsü

Gün geçmiyor ki Türk reklam sektörü bizi şaşırtmasın, daha bugün Concept imzalı Şekerbank reklamına ağzımızın suyu aktı, dibimiz düştü “öeeff şahaneymiş” dedik. Ama gel gör ki, Titanic Deluxe Belek ve reklam ajansı ayağımızın yere basması gerektiğini tokat gibi bir işle bize hatırlattı.

Bunun neresinden girip, neresinden çıkacağımı gerçekten bilemiyorum. Neresi ile ilgili iğneleyici bir şaka yapayım? Neresine laf sokayım. Bu nedir? Ne yapmak istediniz de ancak bunu yapabildiniz?

Yani gerçekten anlamaya çalışıyorum, çeşitli nedenlerden prodüksiyon el vermemiş olabilir. Ama olsaydı da ne yapmaya çalıştığınızı anlayamıyorum. Bana, tüketiciniz olarak, ne gibi bir mesaj vermeye çalışıyorsunuz. Tomb Raider çakması kadının lükse yolculuğu sanırım filmin ana fikri. Ama mesela hanım kızımız şahane bir gölümsü yere dalıp çakma bir havuzdan çıkıyor.  Yani lüksten, enteresan ve ayrıcalıklı bir yerden düşüşe geçiyor. Genel geçer oluyor. Lüks anlayışınız, havuz başında yemek mi? Ya da kokteyl tutan garsonlar mı? Bu gösterdiklerinizin her biri 3. sınıf tatil köylerinde de var. Sizin adınıza utanıyorum…

PS: Yalvarıyorum ikinci kere de seyredin, ne kadar çok izlerseniz o kadar komik oluyor.

 

Comments

 1. kurutma makinası 🙂

 2. Tunç Kuyucu

  Bence yine “patronoğlu” sendromu var. Patronun oğlu, kızı, akrabası vs. özel bir üniversitede reklamcılık 1. sınıftayken kendisine itelenen senaryonun veya kendisinin mükemmel bulduğu bu senaryonun sonucunda mümkün. Bu işin profesyonel birinden çıktığına inanmak istemiyorum sadece..

 3. can

  daha odun gibi hareket eden bir oyuncu bulamamışlar mı; koşamıyor, yürüyemiyor, gülümseyemiyor. benim için reklamın zirve anı elindeki tepsiyle bekleyen garsona odaklanılan andır.

 4. basak

  ben de en çok kurutma makinasına koptum 🙂

 5. hawa

  şaka sanırım..yok artık 🙂

 6. tv de avrupa maçından önce yayınlandı, artık çok geç herkes gördü 🙁

  Bu arada sanırım oyuncu arkadaş, otelde kalan bir ukraynalı

Ahkamlar

Switch to our mobile site