online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

7 Ahkam Kesilmiş

İte ite satın aldıran reklam

| 22 . 04 . 2013

Şunu seyredip de Pronet, ya da en azından bir alarm sistemi taktırmayacak adamın alnını karışlarım. Biraz “fear mongering” durumu var ama alarm denilen şeyi de ucundan adamı korkutmadan satın aldıramazsın. Grey’ci arkadaşlara selamlar.

ETİKET

Comments

 1. Abi bu reklam tamam aldırır ama çok sinir bozucu, duygu sömürüsünün korku versiyonu. Korku sömürüsü denilebilir.

 2. Barış

  Finali, mutlu sona çok iyi bağlamışlar. Tebrikler.

 3. Gizem

  Tek yaşayan insanlar var, bekar anneler var, durumu olan vaaar, olmayan vaaar… Bu bahsettiğimiz şey; takı, toka, kıyafet değil ki! Temel endişelerden birine ateş edilmiş. İnsanlar evinde güvende hissetmek ister; çocuğuna “pronetimiz yok, her an eve biri dalacak sanırsam” değil; “merak etme, evimizde güvendeyiz annecim” demek ister.. Bu hisle oynamışlar. Ayrıca farkında olarak ya da olmadan “kadın tek başına güçsüzdür.” “Başında erkek yoksa, pronetlen bari kadın!!” şeklinde bi alt mesaj var ki, ona hiç bulaşmayayım. Serinin devamında, titreyen erkek figürleri varsa affola ama nedense hiç sanmıyorum böyle bi şey çıkacağını. Belki yaşlı bi çift koyalar acizlik vurgusu yapmak için..Sevmedim.Otur sıfır. Greyci arkadaşlara benden de bi selam!

 4. aşağı

  bir annenin çocuğunu koruması üzerine böyle iğrenç oynamak olduysa reklamcılık bu iş bitmiştir

 5. Haskaraca

  Pronet gerçekten “enteresan” bir firmadır. Örneğin belli yerlerde bir mahalleye hırsız girdiği zaman, ertesi gün satış temsilcilerini kapınızda “komşunuza hırsız girmiş, pronet almayı düşünür müsünüz?” derken bulabilirsiniz. Korkuya oynamak zaten adamların satış stratejisi. Yahudi bir patronu olduğu biliniyor, bu korku pompalama hevesi oradan da geliyor olabilir. Etik bulmuyorum ama adamların stratejileriyle örtüşen bir çalışma olmuş. Ayrıca bayan oyuncu (Kıvılcım Ertanoğlu) üniversiteden arkadaşım olur. Bu da böyle gereksiz bir detay. 🙂

  • Eren

   Ayıptır söylemesi bu sayfadaki tek gereksiz detay sensin. Okuduğun siteyi yazanın da bir yahudi olduğu biliniyor. O sana ne pompalasın?

 6. Haskaraca

  Aslında ben israil kökenli firmaların bu işteki üstünlüğünden bahsetmeye çalışmıştım. ama öyle ifade etmeyeymişim iyiymiş.. Pompaya gerek yok, mağmanın yolunu biliyorum…

Ahkamlar

Switch to our mobile site