online pharmacy usa

     
  Subscribe to Adamlar Yapıyor by Email  |   Subscribe in a reader

Gençler toplanın etrafıma anlatacaklarım var…

 

 

Burada böyle estetik kaygısı olmayan reklamcılar, tasarımcılar ve kamuoyu hakkında atıp tutuşlarım olmuyor değil. Alın size fırsat, gidin katılın tasarımın dibine vurun yabancı hayranlığımı törpüleyin. Cillop gibi olayım.

Philips TV sağolsun “Geleceğin Televizyonu Tasarım Yarışması” diye bir atraksiyon düzenlemiş. Asıl olay Mayıs-Eylül ayları arasında ve enfes durumlar söz konusu. İstanbul Design Week’te işleriniz gösterilecekmiş, sonra elinizden tutup sizi  Dutch Design Week ve Amsterdam Philips Tasarım Stüdyosu’na götüreceklermiş. Tabii elinizden iş geliyorsa ayrıca erken başvurulara da hem bir öpücük hem de Rod White’le (Jüri ve  Philips DesingLine  tasarımcısı) tanışıp, “abi şunun köşesine bi Comic Sans’la Philips yazaydın iyiydi” gibi yorumlarını duyma fırsatı veriliyormuş.  Erken derken 1 Mayıs‘ta başlıyor başvuru tarihi, ve sınırlı kontenjan varmış ilk 10-15 kişiden biri olun sonra üzülmeyin.

Ajandanıza mı yazıyorsunuz, telefonunuza zil mi takıyorsunuz yoksa manitanıza “bak bana unutturma ha” diye mi tembihliyorsunuz bilemem ama  www.gelecegintelevizyonu.com ‘da bitiyor bütün iş.  Her şeyi Adamlar Yapıyor’dan beklemeyin. Hürmetler.

Eliniz, kalem ya da Wacom tutmuyorsa, sizi de unutmamışlar, üzülmeyin. Size de Facebook üzerinden ulaşacaklarmış, siz “köşeli olsun abi o televizyon” diyecekmişsiniz, onlar da “hadi beaa çok iyi fikir” diye cevap vereceklermiş. Eli kulağındaymış bu işin de. Takipte kalın.

Yarışmanın jürisi’ de şöyle kişilerden oluşuyormuş:

Derin Sarıyer – DERIN Tasarım Geliştirme Departmanı Başkanı

Sertaç Ersayın – Kale Yapı Ürünleri Grubu Tasarım ve Üretim Başkan Yardımcısı

Arhan Kayar – İstanbul Design Week Direktörü ve Dream Design Factory Kurucu Ortağı

Hans Robertus  – Dutch Design Week Direktörü & Philips Design Ürün ve İletişim Tasarımı Direktörü

 

 

 

3 Comments

 1. kerem

  su vestel mega fabrikalara ciktik biz en iyiyiz diye bilboard asacagina, gitsin tuketici ile temasa gecsin.
  bi kere de takipci degil onu olalim.
  afferin lan philips, cook pis tv dizayn ederim secilezsem gider alisveris merkezlerinde tv’lerini bozarim haberin olsun.

 2. Aiyael

  öğrenciyseniz katılabiliyonuz detayını atlamışın.

 3. Pingback: Gençler tasarım yarışması var | Adamlar Yapıyor

Leave a Reply

Switch to our desktop site